Міні-готель «Solaris»

Міні-готель «Solaris»

Клас:середнiй

Адреса:ст. Сонячна

Тел.:+38(048)743-16-80, +38(068)253-20-66

E-mail:se-dov@mail.ru

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас відпочити і оздоровитися в приватному секторі в Затоці (станція «Сонячна»).

До Ваших послуг міні-готель «Solaris», який розташований на березі Чорного моря (30 метрів до моря) і складається з 2-х житлових корпусів обладнаних номерами підвищеної комфортності та «економ» класу.

В 4-х поверховому корпусі для відпочиваючих пропонуються 9 номерів підвищеної комфортності (розрахованих на проживання від 2-х до 4-х осіб). Всі номери обладнані необхідними меблями, кондиціонерами, телевізорами, двоспальними та/або односпальними ліжками. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. Вікна в номерах металопластикові з москітною сіткою. Біля кожного номера є лоджія з видом на море.

У дворі 4-х поверхового корпусу розташовані будиночки з номерами «економ» класу. Перший будиночок обладнаний 2-ма номерами (2-х місцевий та 3-х місний). Ці два номери мають спільну терасу зі столиками. Другий будиночок обладнаний двома 4-х місцевими номерами. Душ і туалет для відпочиваючих в номерах «економ» класу знаходяться у дворі.

Є їдальня (в стилі української «мазанки») де відпочиваючим пропонується дуже смачне домашнє харчування.

Для бажаючих готувати самостійно їсти кухня, яка розташована окремим будовою і має все необхідне для зберігання та приготування їжі. Вартість користування кухнею – 10 грн. в добу з номера.

Питання вартості номерів та інших послуг міні-готелю «Solaris» Ви можете дізнатись за контактними телефонами:

+38(048)743-16-80
+38(068)253-20-66

Попередній дзвінок забезпечить Вам вибір, який Вас задовольнить.

На пляжі, перед готелем є дві криті очеретом альтанки для відпочиваючих, в яких завжди можна сховатися від літньої спеки і провести час в дружній компанії.

Є прокат пляжного інвентарю – лежаки, пляжні парасольки і т.д.

Є мангал для приготування маса та риби.

Стоянка під охороною.

Розташований на самому березі моря міні-готель «Solaris» завжди готовий подарувати своїм гостям чудовий настрій, максимум гостинності, затишку і комфорту!