станція «Сонячна»

Станція «Сонячна» (Затока) – одне з найбільш улюблених та популярних місць туристів і відпочиваючих в Затоці. Така популярність цього курортного району Затоки викликана тим, що тут зосереджена велика кількість баз відпочинку, пансіонатів, міні-готелів, приватного житла, відмінно розвинена інфраструктура, а широкі піщані пляжі та ласкаве море доповнюють ці фактори і створюють тут по-справжньому неповторну і «сонячну» атмосферу.

Велика кількість баз відпочинку і пансіонатів дозволяє розмістити всіх бажаючих в залежності від їх потреб та фінансових можливостей. Різноманітність категорій номерів, високий рівень сервісу і відмінно розвинена інфраструктура задовольнить вимоги навіть найвимогливіших клієнтів. Крім того, на «Сонячної» (Затока) досить багато пропозицій по приватному сектору: комплекси відпочинку, міні-готелі, приватні будинки, дачі і котеджі.

Пляжі – широкі, чисті з дрібним піском, який регулярно очищається і просівається. Серед пляжних розваг найбільш популярними є прогулянки на водних велосипедах, катання на скутерах, а для найменших відпочиваючих передбачені різні водні гірки, батути і т.д. Бари, ресторанчики, кафе, які розташовані прямо на березі, забезпечать можливість перекусити чи випити прямо на пляжі. Крім того, численні «пляжні торговці» пропонують величезний вибір продуктів та напоїв.

На всій протяжності цього курортного району Затоки розташовані різні магазини, універсами та торгові намети, в яких завжди можна купити продукти, предмети побутової хімії, спиртне і т.д. Є ринок, де удосталь продаються свіжі овочі і фрукти, вино, м'ясо, риба, а так само багато що інше.

Увечері відпочиваючі можуть провести час у кафе або ресторанах, яких на «Сонячної» дуже багато. Тут кожен знайде собі заклад за смаком. Різна музика та різноманітна кухня задовольнять найрізноманітніші смаки і потреби!

Доїхати на станцію «Сонячна» можна:

- з Одеси (Ж/Д вокзал) на маршрутному таксі №560 «Одеса - Білгород-Дністровський», зупинка: станція «Сонячна».
- з Одеси (Ж/Д вокзал) електричкою на Білгород-Дністровський, зупинка: станція «Сонячна».
- з Одеси (ринок «Південний», Автостанція) на маршрутному таксі №580 «Одеса - Затока», зупинка: станція «Сонячна».

Автомобілісти можуть скористатися картами і без особливих проблем дістатися через Овідіополь або ж по дорозі через Іллічівськ, Санжейку і Грибівку в залежності від обраного маршруту.

На «Сонячної» (Затока) до послуг відпочиваючих пропонується широкий вибір житла, а також величезний спектр розваг і заходів, які допоможуть весело і цікаво провести час. Нудно тут не буде нікому – кожен знайде собі заняття і розвага на свій смак!

Затока. Станція «Сонячна». Пропозиції по житлу:

Затока. Станція «Сонячна». Фотогалерея