Комплекс відпочинку «Морська»

Комплекс відпочинку «Морська»

Клас:середнiй

Адреса:смт. Затока, ст. Морська

Тел.:+38(096)259-42-32, +38(097)395-93-89

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас відпочити та оздоровитися в приватному секторі в Затоці (станція «Морська»).

До Ваших послуг комплекс відпочинку «Морська», розташований в безпосередній близькості від моря і якій складається з 2-х двоповерхових кам'яних будинків та окремого двоповерхового котеджу.

Всі номери комплексу відпочинку «Морська» діляться на три категорії:

- люкс;
- напівлюкс;
- економ.

Номери класу «люкс» (однокімнатні) розташовані окремим блоком та оснащені всім необхідним для комфортабельного відпочинку і проживання: новими меблями, ліжками, телевізором. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. Вікна в кімнатах металопластикові з москітної сіткою. Є своя окрема кухня та альтанка.

Номери класу «люкс» (двокімнатні) розраховані на проживання 5-6 чоловік і обладнані: новими меблями, ліжками, телевізором. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. Вікна в кімнатах металопластикові з москітної сіткою. Є своя окрема кухня-їдальня та балкон з видом на море.

Номери класу «напівлюкс» (3-4-х місні) обладнані необхідними меблями, двоспальними/односпальними ліжками і телевізором. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет розрахований на 2 номери. Вікна в кімнатах металопластикові з москітної сіткою. Є своя окрема кухня-їдальня, в якій є все необхідне для зберігання і приготування їжі, а також телевізор.

Номери класу «економ» (3-4-х місні) обладнані необхідними меблями та ліжками. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет розрахований на 3 номери. Вікна в кімнатах металопластикові з москітної сіткою. Є своя окрема кухня-їдальня, в якій є все необхідне для зберігання і приготування їжі, а також телевізор.

Двоповерховий котедж розташований окремою будовою зі своїм входом. Для відпочиваючих пропонуються 3 затишних номери, 2 кухні, 2 санвузли, свій двір та альтанка. У котеджі може розміститися компанія до 10 осіб.

За окрему плату можна замовити домашнє харчування.

Питання вартості номерів та інших послуг комплексу відпочинку «Морська» Ви можете дізнатись за контактними телефонами:

+38(096)259-42-32
+38(097)395-93-89

Попередній дзвінок забезпечить Вам вибір, який Вас задовольнить.

У дворі комплексу – красивий палісадник, який вражає великою кількістю квітів, радує око та створює приємну атмосферу для відпочинку.

Для самих маленьких відпочиваючих є дитячий майданчик.

Є сауна.

Є парковка (до 10 автомобілів).

З будинку є прямий вихід на пляж. Відстань до пляжу – 25 м.

Комфортабельні номери, відмінно розвинена інфраструктура та близькість до моря дозволяють вважати комплекс відпочинку «Морська» найбільш привабливим для відпочиваючих.

 
 
Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська». Котедж Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська». Котедж Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська» Затока. Станція «Морська». Комплекс відпочинку «Морська»