станція «Морська»

Станція «Морська» (Затока) – наступна після «Лиманської» так звана «курортна станція» регіону Затока, і одне з найбільш унікальних і цікавих місць на всьому узбережжі курорту.

Зона відпочинку на «Морський» (Затока) являє собою найвужче місце в Затоці між Чорним морем та Дністровським лиманом. Багато туристів люблять тут відпочивати саме через таке специфічне місця розташування і унікальний лікувальний клімат. Де б Ви не зупинилися на відпочинок – дорога до моря або лиману займе не більше 3-х хвилин! Вранці та вдень відпочиваючі зазвичай проводять час на море, а ввечері з берега або човна ловлять рибу на Дністровському лимані. Риби тут дуже багато і найчастіше це: карась, лящ, бичок, судак, окунь, короп і т.д.

Основні пропозиції по житлу на станції «Морська» – приватний сектор: будинки, дачі, комплекси відпочинку та ін. Баз відпочинку тут не так багато, але всі вони розташовані на першій лінії від моря і мають досить добре розвинену та сучасну інфраструктуру.

Відпочинок на «Морський» досить відокремлений і спокійний, тут майже немає розважальних закладів, нічних клубів і т.д. Пляжі не забиті відпочиваючими і дуже чисті. У невеликих магазинчиках та торгових наметах завжди можна купити продукти, предмети побутової хімії, спиртне і т.д. Крім того, численні «пляжні торговці» пропонують величезний вибір найрізноманітніших продуктів і напоїв.

Якщо Ви захочете провести вечір в розважальному закладі або в нічному клубі, то Вам знадобиться не більше 5 - 10 хвилин, щоб дістатися на маршрутному таксі/електричці /автомобілі або пішки на «Лиманську».

Доїхати на «Морську» можна:

- з Одеси (Ж/Д вокзал) електричкою на Білгород-Дністровський, зупинка: станція «Морська».
- з Одеси (ринок «Південний», Автостанція) на маршрутному таксі №580 «Одеса - Затока», зупинка: станція «Морська».
- з Одеси (Ж/Д вокзал) на маршрутному таксі №560 «Одеса - Білгород-Дністровський», зупинка: станція «Морська».

Автомобілісти можуть скористатися картами і без особливих проблем дістатися через Овідіополь або ж по дорозі через Іллічівськ, Санжійку та Грибівку в залежності від обраного маршруту.

Якщо Ви шукаєте місце для спокійного відпочинку з друзями або ж сім'єю і хочете відпочити від шуму нічних клубів і дискотек, а також хочете насолодитися чистими пляжами, морем і риболовлею – це прекрасне місце саме для Вас!

Затока. Станція «Морська». Пропозиції по житлу:

Затока. Станція «Морська». Фотогалерея