Пляжний парк-готель «Робінзон»

Пляжний парк-готель «Робінзон»

Клас:середнiй

Адреса:ст. Лиманська

Тел.:+38(050)332-11-55, +38(063)932-11-55, +38(096)032-11-55

URL:robinson.ua

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас відпочити та оздоровитися в пляжному парк-готелі «Робінзон» в Затоці (станція «Лиманська»).

Пляжний парк-готель «Робінзон» розташований в центрі курортної зони (центральна алея, магазини, кафе і бари) та на першій лінії від моря. До послуг відпочиваючих пропонуються 2-х місцеві номери класу «стандарт» і «економ» в одноповерхових кам'яних котеджах та двоповерховому житловому корпусі готельного типу.

У кожному котеджі – чотири 2-х місні номери класу «стандарт» з окремими входами. Всі номери обладнані оригінальними дерев'яними меблями, холодильником і кондиціонером. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. Кожен номер має індивідуальну веранду (стіл та стільці) і свій мангал. Є номери з видом на морське узбережжя і з видом на територію бази.

Номери «економ» класу розташовані у двоповерховому житловому корпусі і обладнані всіма необхідними меблями, а душ (гаряча вода – цілодобово) та туалет також знаходяться в номері. Всі номери з видом на територію бази.

Відпочиваючим пропонується комплексне 3-х разове харчування в обідньому залі на території бази. Також на базі є кафе і ресторан, де відпочиваючі зможуть побалувати себе першокласної кухнею, послухати музику і просто добре провести час.

ЦІНИ НА ПРОЖИВАННЯ ТА ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ У ПЛЯЖНОМУ ПАРК-ГОТЕЛЮ «РОБІНЗОН» НА 2016 РІК.

Одним з основних достоїнств пляжного парк-готелю «Робінзон» є його велика і зелена територія, оригінальний ландшафтний дизайн і розвинена інфраструктура. Велика кількість квітів, зелені, дерева та альтанки створюють затишну і розташовує до відпочинку атмосферу. На території готелю є дитячий майданчик, масажний кабінет та магазин.

Є парковка.

З бази є свій вихід до моря.

ВІДЕО-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЛЯЖНОГО ПАРК-ГОТЕЛЮ «РОБІНЗОН»

Пляжний парк-готель «Робінзон» у соціальних мережах:

VK
http://vk.com/robinsonua
http://vk.com/robinsoncomua

FACEBOOK
https://www.facebook.com/robinson.ua
https://www.facebook.com/robinson.com.ua

INSTAGRAM: https://instagram.com/robinson.com.ua

TWITTER: https://twitter.com/ua_robinson

Близькість до моря, комфортні умови проживання, відмінне харчування, розваги на будь-який смак і вік все це – пляжний парк-готель «Робінзон»!

ПОЧИТАТИ ВІДГУКИ/ЗАЛИШИТИ ВІДГУК