База відпочинку «Глорія»

База відпочинку «Глорія»

Клас:середнiй

Адреса:Затока, ст. Лиманська , вул. Вокзальна, 74

Тел.:+38(093)95-195-95, +38(066)17-940-72

URL:bo-gloriya.com

E-mail:bo-gloriya@mail.ru

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас відпочити та оздоровитися на базі відпочинку «Глорія» в Затоці (станція «Лиманська»).

База відпочинку «Глорія» розташована в центрі курортної зони («Лиманський» ринок, магазини, кафе і бари) на боці Дністровського лиману. До послуг відпочиваючих пропонуються 2-х, 3-х і 4-х місні номери різного ступеня комфортності в сучасному триповерховому кам'яному корпусі, двоповерхових і одноповерхових дерев'яних котеджах і літніх будиночках.

Економ: Однокімнатні номери загальною площею 10 кв. м, які розташовані в одноповерхових дерев'яних будиночках і розраховані на проживання 2-х – 3-х осіб. Кожен номер обладнаний необхідними меблями та односпальними ліжками з ортопедичними матрацами. За додаткову плату номер можна доукомплектувати холодильником і вентилятором. Душові ( гаряча вода – цілодобово) і туалети для відпочиваючих , що проживають в номерах «економ» класу розташовані на території бази. У номерах є веранда зі столом та стільцями.

Економ +: Однокімнатні номери загальною площею 7.5 і 15 кв. м, які розташовані в двоповерхових дерев'яних будиночках і розраховані на проживання 2-х осіб. Номери обладнані необхідними меблями і односпальними ліжками з ортопедичними матрацами. На кожному поверсі будинку є хол (на 3 номери) в якому є великий холодильник, телевізор, обідні столи та стільці. Також в холі знаходиться душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет. Біля кожного будинку є своя зона відпочинку.

Стандарт: Однокімнатні номери загальною площею 16 кв. м, які розташовані в новому триповерховому кам'яному корпусі і розраховані на проживання 2-х – 3-х осіб. Кожен номер обладнаний сучасними меблями, ліжками з ортопедичними матрацами, холодильником, телевізором і кондиціонером. У 3-х місних номерах є балкони. На кожному поверсі знаходяться душові та туалети, які обладнані сучасною сантехнікою.

Стандарт Premium: Однокімнатні та двокімнатні номери загальною площею 18 і 26 кв. м, які розташовані в новому кам'яному корпусі (2012 року побудови) і розраховані на проживання 2-х і 4-х осіб. Кожен номер обладнаний сучасними меблями, ліжками з ортопедичними матрацами, холодильником, телевізором і кондиціонером. У кожному номері є балкон. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходиться в номері.

Закарпатський будинок: Однокімнатні номери, які розташовані в дерев'яних двоповерхових котеджах і розраховані на проживання 2-х – 3-х осіб. Кожен номер обладнаний сучасними меблями, ліжками з ортопедичними матрацами, холодильником, телевізором і кондиціонером. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходиться в номері.

Сімейний котедж: Однокімнатні номери, які розташовані в дерев'яних одноповерхових котеджах з верандами і розраховані на проживання до 7-и осіб. У котеджі є хол, дві спальні і вітальня. Кожен номер обладнаний сучасними меблями, односпальними ліжками з ортопедичними матрацами, холодильником, телевізором і кондиціонером. У вітальні також є обідній стіл і стільці, а також розкладний диван. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходиться в номері.

Відпочиваючим пропонується комплексне 3-х разове харчування в їдальні. За бажанням можна замовити часткове або індивідуальне харчування.

Вартість проживання на базі відпочинку «Глорія» на 2016 рік наведена в таблиці:

Категорія номера 01.06 – 26.06 (ціна в грн. за номер) 26.06 – 14.07 (ціна в грн. за номер) 14.07 – 30.08 (ціна в грн. за номер) 14.07 – 30.08 (ціна в грн. за номер)
Економ (2-х місний) 130 150 180 130
Економ (3-х місний) 180 210 240 180
Економ + (2-х місний) 180 200 240 180
Економ + (3-х місний) 300 330 390 300
Стандарт (2-х місний)  200 240 300 200
Стандарт (3-х місний)  300 360 420 300
Стандарт Premium (2-х місний)  330 380 420 330
Стандарт Premium (4-х місний, 2-х кімнатний)  480 680 760 480
Закарпатський будинок (2-х місний)  310 360 390 310
Закарпатський будинок (3-х місний)  390 465 495 360
Сімейний котедж (до 5-ти осіб) 520 650 700 520
Сімейний котедж (6-7 осіб) 620 750 800 620

Оплата здійснюється щодобово.
Діти до 5-ти років проживають з батьками в одному номері та розміщуються безкоштовно без надання окремого спального місця. Якщо 2 дитини до 5-ти років, то необхідно сплатити одне спальне місце.
Діти до 10-ти років розміщуються на додатковому спальному місці зі знижкою на проживання 20%.
Розрахунковий час не встановлено (час заїзду = часу виїзду) .
Не має оплати за бронювання.
При реєстрації на базі відпочинку «Глорія» необхідний документ засвідчує особу .
Дозволено поселення з домашніми тваринами, але необхідно заздалегідь узгодити та повідомити адміністрацію бази.
Додатково оплачується туристичний збір – 1% від вартості проживання, крім відрядних.

Одним з основних достоїнств бази відпочинку «Глорія» є її велика зелена територія. Велика кількість квітів, зелені, дерева та альтанки створюють затишну і розташовує до відпочинку атмосферу. Для самих маленьких наших гостей є дитячий майданчик , а для дітей старшого віку є столи для настільного тенісу.

Також ми пропонуємо різні екскурсійні програми по Одесі, Вилкове, Шабо та Білгород-Дністровському.

Є стоянка для автомобілів ( 15 гривень на добу).

Відстань до пляжу – 5-7 хвилин спокійним кроком.

Великий вибір номерів, красива зелена територія та помірні ціни не залишать сумнівів в правильності Вашого вибору.

Чекаємо Вас!

ПОЧИТАТИ ВІДГУКИ/ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

 
 
Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. База відпочинку «Глорія». Затока. База відпочинку «Глорія». Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ +» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ +» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ +» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ +» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ +» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ +» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт Premium» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт Premium» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт Premium» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт Premium» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт Premium» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт Premium» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Закарпатський будинок» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Закарпатський будинок» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Закарпатський будинок» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Закарпатський будинок» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Закарпатський будинок» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Закарпатський будинок» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Сімейний котедж» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Сімейний котедж» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Сімейний котедж» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Сімейний котедж» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Сімейний котедж» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Сімейний котедж»