База відпочинку «Глорія»

База відпочинку «Глорія»

Клас:середнiй

Адреса:Затока, ст. Лиманська , вул. Вокзальна, 74

Тел.:+38(093)95-195-95, +38(066)17-940-72

URL:bo-gloriya.com

E-mail:bo-gloriya@mail.ru

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас відпочити та оздоровитися на базі відпочинку «Глорія» в Затоці (станція «Лиманська»).

База відпочинку «Глорія» розташована в центрі курортної зони («Лиманський» ринок, магазини, кафе і бари) на боці Дністровського лиману. До послуг відпочиваючих пропонуються 2-х, 3-х і 4-х місні номери різного ступеня комфортності в сучасному триповерховому кам'яному корпусі, двоповерхових і одноповерхових дерев'яних котеджах і літніх будиночках.

Економ: Однокімнатні номери загальною площею 10 кв. м, які розташовані в одноповерхових дерев'яних будиночках і розраховані на проживання 2-х – 3-х осіб. Кожен номер обладнаний необхідними меблями та односпальними ліжками з ортопедичними матрацами. За додаткову плату номер можна доукомплектувати холодильником і вентилятором. Душові ( гаряча вода – цілодобово) і туалети для відпочиваючих , що проживають в номерах «економ» класу розташовані на території бази. У номерах є веранда зі столом та стільцями.

Економ +: Однокімнатні номери загальною площею 7.5 і 15 кв. м, які розташовані в двоповерхових дерев'яних будиночках і розраховані на проживання 2-х осіб. Номери обладнані необхідними меблями і односпальними ліжками з ортопедичними матрацами. На кожному поверсі будинку є хол (на 3 номери) в якому є великий холодильник, телевізор, обідні столи та стільці. Також в холі знаходиться душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет. Біля кожного будинку є своя зона відпочинку.

Стандарт: Однокімнатні номери загальною площею 16 кв. м, які розташовані в новому триповерховому кам'яному корпусі і розраховані на проживання 2-х – 3-х осіб. Кожен номер обладнаний сучасними меблями, ліжками з ортопедичними матрацами, холодильником, телевізором і кондиціонером. У 3-х місних номерах є балкони. На кожному поверсі знаходяться душові та туалети, які обладнані сучасною сантехнікою.

Стандарт Premium: Однокімнатні та двокімнатні номери загальною площею 18 і 26 кв. м, які розташовані в новому кам'яному корпусі (2012 року побудови) і розраховані на проживання 2-х і 4-х осіб. Кожен номер обладнаний сучасними меблями, ліжками з ортопедичними матрацами, холодильником, телевізором і кондиціонером. У кожному номері є балкон. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходиться в номері.

Закарпатський будинок: Однокімнатні номери, які розташовані в дерев'яних двоповерхових котеджах і розраховані на проживання 2-х – 3-х осіб. Кожен номер обладнаний сучасними меблями, ліжками з ортопедичними матрацами, холодильником, телевізором і кондиціонером. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходиться в номері.

Сімейний котедж: Однокімнатні номери, які розташовані в дерев'яних одноповерхових котеджах з верандами і розраховані на проживання до 7-и осіб. У котеджі є хол, дві спальні і вітальня. Кожен номер обладнаний сучасними меблями, односпальними ліжками з ортопедичними матрацами, холодильником, телевізором і кондиціонером. У вітальні також є обідній стіл і стільці, а також розкладний диван. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходиться в номері.

Відпочиваючим пропонується комплексне 3-х разове харчування (160 грн.) в їдальні. За бажанням можна замовити часткове або індивідуальне харчування.

Вартість проживання на базі відпочинку «Глорія» на 2017 рік наведена в таблиці:

Категорія номера 01.06 – 21.06 (ціна в грн. за номер) 22.06 – 09.07 (ціна в грн. за номер) 10.07 – 30.08 (ціна в грн. за номер) 31.08 – 20.09 (ціна в грн. за номер)
Економ (2-х місний) 170 200 220 170
Економ (3-х місний) 240 270 300 240
Економ + (2-х місний) 230 250 300 230
Економ + (3-х місний) 375 405 480 375
Стандарт (2-х місний)  260 300 400 260
Стандарт (3-х місний)  390 450 570 390
Стандарт Premium (2-х місний)  420 480 520 400
Стандарт Premium (4-х місний, 2-х кімнатний)  660 880 960 600
Закарпатський будинок (2-х місний)  400 460 520 380
Закарпатський будинок (3-х місний)  570 660 750 540
Сімейний котедж (до 5-ти осіб) 730 840 900 730
Сімейний котедж (6-7 осіб) 830 940 1000 830

Діти до 5 років при двох батьках розміщуються без надання окремого місця - за 20 грн / добу;
При надходженні 2-їхніх дітей до 5 років, оплачується 1 спальне місце;
Дитина при одному батьку - 5% від вартості одного місця.
Діти до 10 років при двох батьках розміщуються на додатковому місці зі знижкою 20% з одного місця.
Розрахунковий час не встановлено (час заїзду = часу виїзду).
При реєстрації на базі відпочинку «Глорія» необхідний документ, що засвідчує особистість.
Дозволено поселення з домашніми тваринами, але необхідно заздалегідь узгодити і повідомити адміністрацію бази.

Одним з основних достоїнств бази відпочинку «Глорія» є її велика зелена територія. Велика кількість квітів, зелені, дерева та альтанки створюють затишну і розташовує до відпочинку атмосферу. Для самих маленьких наших гостей є дитячий майданчик , а для дітей старшого віку є столи для настільного тенісу.

Також ми пропонуємо різні екскурсійні програми по Одесі, Вилкове, Шабо та Білгород-Дністровському.

Є стоянка для автомобілів ( 15 гривень на добу).

Відстань до пляжу – 5-7 хвилин спокійним кроком.

Великий вибір номерів, красива зелена територія та помірні ціни не залишать сумнівів в правильності Вашого вибору.

Чекаємо Вас!

ПОЧИТАТИ ВІДГУКИ/ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

 
 
Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. Станція «Лиманська». База відпочинку «Глорія» Затока. База відпочинку «Глорія». Затока. База відпочинку «Глорія». Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ +» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ +» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ +» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ +» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ +» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Економ +» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт Premium» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт Premium» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт Premium» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт Premium» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт Premium» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Стандарт Premium» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Закарпатський будинок» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Закарпатський будинок» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Закарпатський будинок» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Закарпатський будинок» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Закарпатський будинок» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Закарпатський будинок» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Сімейний котедж» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Сімейний котедж» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Сімейний котедж» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Сімейний котедж» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Сімейний котедж» Затока. База відпочинку «Глорія». Номер «Сімейний котедж»