станція «Лиманська»

Станція «Лиманська» (Затока) – це одне з найбільш улюблених місць туристів і відпочиваючих в Затоці. Навіть одесити віддають перевагу відпочинку на «Лиманської» (Затока) міським пляжам Одеси. Чистий пляж, ласкаве море, широкий вибір пропозицій по житлу і велика кількість розважальних закладів створюють тут по-справжньому неповторну атмосферу.

Великий вибір баз відпочинку, міні-готелів, комплексів відпочинку дозволить розмістити всіх бажаючих в залежності від їх потреб і фінансових можливостей. Крім того, на «Лиманської» (Затока) досить багато пропозицій по приватному сектору: будинки, дачі і котеджі.

Одним з головних достоїнств відпочинку на «Лиманської» є розвинена інфраструктура цього курортного району Затоки. Тут зосереджена величезна кількість різних магазинів і торгових павільйонів, в яких можна придбати продукти, побутову хімію, спиртне, предмети першої необхідності і т.д. Є великий універсам, аптеки, кафе швидкого харчування, а також ринок, який є другим за величиною в Затоці. На «Лиманському» ринку можна купити: одяг, сувеніри, пляжні приналежності, овочі, фрукти, сушену і копчену рибу, морепродукти та багато іншого. Недалеко від ринку розташований «Луна-парк» де ввечері діти з величезним задоволенням катаються на різних гойдалках і каруселях. Бари, ресторанчики і кафе, розташовані прямо на березі та забезпечать можливість перекусити чи випити прохолодних напоїв прямо на пляжі. Крім того, численні «пляжні торговці» пропонують величезний вибір найрізноманітніших продуктів і напоїв. Для любителів нічних клубів і дискотек увечері наступає справжнє свято: всі клуби горять вогнями та запрошують відвідувачів до себе, і тільки під ранок відпочиваючі покидають їх втомлені і задоволені.

Серед пляжних розваг найбільш популярними є прогулянки на водних велосипедах і катання на скутерах. Пляжі обладнані різноманітними водними гірками, батутами та майданчиками для пляжного волейболу.

Доїхати на станцію «Лиманська» можна:

- З Одеси (Ж/Д вокзал) на маршрутному таксі №560 «Одеса - Білгород-Дністровський», зупинка: станція «Лиманська».
- З Одеси (Ж/Д вокзал) електричкою на Білгород-Дністровський, зупинка: станція «Лиманська».
- З Одеси (ринок «Південний», Автостанція) на маршрутному таксі №580 «Одеса - Затока», зупинка: станція «Лиманська».

Автомобілісти можуть скористатися картами і без особливих проблем дістатися через Овідіополь або ж по дорозі через Іллічівськ, Санжейка і Грибівку в залежності від обраного маршруту.

На «Лиманської» (Затока) до послуг відпочиваючих пропонується широкий вибір житла, а також величезний спектр розваг і заходів, які допоможуть цікаво провести відпочинок і надовго запам'ятати прекрасні літні дні, проведені біля Чорного моря. Нудно тут не буде нікому – кожен знайде собі заняття і розвагу на свій смак!

Затока. Станція «Лиманська». Пропозиції по житлу:

Затока. Станція «Лиманська». Фотогалерея

 
 
Затока. Станція «Лиманська». Пляж Затока. Станція «Лиманська». Пляж Затока. Станція «Лиманська». Пляж Затока. Станція «Лиманська». Пляж Затока. Станція «Лиманська». Пляж Затока. Станція «Лиманська». Пляж Затока. Станція «Лиманська». Пляж Затока. Станція «Лиманська». Пляж Затока. Станція «Лиманська». Пляж Затока. Станція «Лиманська». Пляж Затока. Станція «Лиманська». Пляжні розваги Затока. Станція «Лиманська». Пляжні розваги Затока. Станція «Лиманська». Пляжні розваги Затока. Станція «Лиманська». Пляжні розваги Затока. Станція «Лиманська». Водні гірки на пляжі Затока. Станція «Лиманська». Водні гірки на пляжі Затока. Станція «Лиманська». Водні гірки на пляжі Затока. Станція «Лиманська». Водні гірки на пляжі Затока. Станція «Лиманська». Водні гірки на пляжі Затока. Станція «Лиманська». Водні гірки на пляжі Затока. Станція «Лиманська». Кафе на пляжі Затока. Станція «Лиманська». Кафе на пляжі Затока. Станція «Лиманська». Кафе на пляжі Затока. Станція «Лиманська». Кафе на пляжі Затока. Станція «Лиманська». Центр Затока. Станція «Лиманська». Центр Затока. Станція «Лиманська». Центр Затока. Станція «Лиманська». Центр Затока. Станція «Лиманська». Центр Затока. Станція «Лиманська». Центр Затока. Станція «Лиманська». «Лиманський ринок» Затока. Станція «Лиманська». «Лиманський ринок» Затока. Станція «Лиманська». «Лиманський ринок» Затока. Станція «Лиманська». «Лиманський ринок» Затока. Станція «Лиманська». «Лиманський» ринок Затока. Станція «Лиманська». «Лиманський» ринок Затока. Станція «Лиманська». Дорога до лиману Затока. Станція «Лиманська». Дорога до лиману Затока. Станція «Лиманська». Берег лиману Затока. Станція «Лиманська». Берег лиману Затока. Станція «Лиманська». Берег лиману Затока. Станція «Лиманська». Берег лиману