станція «Дружба»

Станція «Дружба» (Затока) – розташована між «курортними станціями»: «Морський» і «Сонячної».

Основні пропозиції по житлу на станції «Дружба» (Затока) – приватний сектор: будинки, дачі, комплекси відпочинку та ін. Баз відпочинку тут не так багато, але майже всі вони розташовані на першій лінії від моря і мають досить добре розвинену та сучасну інфраструктуру .

Відпочинок на «Дружбі» достатньо відокремлений та спокійний, тут майже немає розважальних закладів, нічних клубів і т.д. Пляжі не забиті відпочиваючими і дуже чисті. Це одне з небагатьох місць в Затоці, де в околицях дачних ділянок майже немає баз відпочинку, пансіонатів, тому море та пляж – виключно чисті, і весь простір у Вашому розпорядженні. У невеликих магазинчиках і торгових наметах завжди можна купити продукти, предмети побутової хімії, спиртне і т.д. Крім того, численні «пляжні торговці» пропонують величезний вибір найрізноманітніших продуктів і напоїв.

Якщо Ви захочете провести вечір у розважальному закладі або в нічному клубі, то Вам знадобиться не більше 10 - 15 хвилин, щоб дістатися на маршрутному таксі/електричці/автомобілі або пішки на «Лиманську» або «Сонячну».

Доїхати на «Дружбу» можна:

- з Одеси (Ж/Д вокзал) електричкою на Білгород-Дністровський, зупинка: станція «Дружба».
- з Одеси (ринок «Південний», Автостанція) на маршрутному таксі №580 «Одеса - Затока», зупинка: станція «Дружба».
- з Одеси (Ж/Д вокзал) на маршрутному таксі №560 «Одеса - Білгород-Дністровський», зупинка: станція «Дружба».

Автомобілісти можуть скористатися картами і без особливих проблем дістатися через Овідіополь або ж по дорозі через Іллічівськ, Санжейку та Грибівку в залежності від обраного маршруту.

Якщо Ви шукаєте місце для спокійного відпочинку з друзями або ж сім'єю і хочете відпочити від шуму нічних клубів і дискотек, а також хочете насолодитися чистими пляжами, морем і риболовлею - це прекрасне місце саме для Вас!

Затока. Станція «Дружба». Пропозиції по житлу:

Затока. Станція «Дружба». Фотогалерея