Санаторій «Золоті піски»

Санаторій «Золоті піски»

Клас:середнiй

Адреса:смт. Затока, вулиця Приморська, 63

Тел.:+38(067)402-22-66

URL:zatokasanatorii.com

E-mail:zolotyepeski.info@gmail.com

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас відпочити і отримати комплекс оздоровчих послуг в санаторії «Золоті Піски», який знаходиться в центральному районі Затоки на першій лінії від моря.

Санаторій «Золоті піски» працює сезонно з червня по вересень включно і приймає всіх бажаючих. Відпочиваючим надаються спальні корпуси, розташовані на березі моря з номерами різного ступеня комфортності (з усіма і частковими зручностями). Номери розраховані на проживання 2-х, 3-х відпочиваючих і обладнані: ТВ, cанузел, спальні меблі, гардероби для речей, мають лоджії з видом на море. Вартість проживання: від 150 грн. на добу за людину.

Для відпочиваючих працює їдальня, ресторан і бар, де Ви зможете покуштувати страви Європейської кухні та смачні страви бессарабской кухні, а також замовити дієтичне харчування або вегетаріанське меню. Крім того, Вас пригостять кращими бессарабськими винами, різноманітними коктейлями на будь-який смак і стравами з морепродуктів. За бажанням гостей може бути організований сімейне свято, День народження, романтичну вечерю при свічках або ділової банкет.

Санаторій «Золоті Піски» спеціалізується на реабілітації, профілактики та санаторно-курортному лікуванні таких захворювань:
- органів дихання - бронхіальна астма, хронічний бронхіт, хронічний трахеїт, емфізема легенів, стан після пневмонії, плеврит, бронхоектатична хвороба, пневмосклерози;
- верхніх дихальних шляхів - хронічні фаренгіти, тонзиліти, ларингіти, риніти, синусити;
- нервової системи - неврози, що переходять в порушення мозкового кровообігу, вегето-судинна дистонія, хронічний стрес. Безсоння, шийно-черепної синдром, обумовлений остеохондрозом, астенія, мігрень;
- супутніх захворювань серцево-судинної системи кровообігу при легенево-серцевої недостатності не більше 1Б стадії.

На наступний день після приїзду відпочивальників можливий огляд терапевтами та педіатрами. У міру необхідності проводиться додаткове клініко-функціональне обстеження, після чого лікарем призначається індивідуальний курс лікування.

На території санаторію розташовується кінотеатр, щотижня проходять циркові вистави. Також вздовж усієї набережної санаторію Ви зможете знайти безліч розваг для дорослих і дітей.

Надається під охороною стоянка.Терріторія санаторію практично плавно переходить в пляж.

Санаторій «Золоті піски» дасть можливість не тільки з комфортом провести літню відпустку або вихідні дні, а й має все необхідне для профілактики здоров'я.

У нас Ви не тільки зможете відпочити, а й отримати заряд здоров'я та позитиву на весь рік! Чекаємо Вас!

Ціни на липень, серпень 2016: кам'яний корпус 200 грн з людини, дерев'яні корпуси 150 грн з людини (2-х і 3-х місні номери).

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами вказаними на сайті: +38(063)851-25-35, +38(067)647-15-78, +38(04849)3-35-20, +38(04849)7- 14-75.