Затока

М'який і теплий клімат, унікальне лікувальне повітря, широкі пляжі та чисте море, велика кількість розважальних закладів, бессарабська кухня, достаток овочів і фруктів – все це щороку приваблює тисячі туристів на Південний берег Чорноморського узбережжя Одеської області, в Затоку.

Затока являє собою піщану косу, протяжністю більше ніж 20 км між Чорним морем та Дністровським лиманом, яка розташована в 60 км від Одеси і широко відома як в Україні, так і за її межами. У літній час на пляжах Затоки одночасно відпочиває понад 150 тисяч курортників, а всього зміцнюють своє здоров'я на базах відпочинку, пансіонатах і в приватному секторі до 600 тисяч відпочиваючих на рік.

Туристи, що прибувають на відпочинок в Затоку, зазвичай вибирають одну з так званих «курортних станцій»:

- станція «Лиманська»

- станція «Морська»

- станція «Дружба»

- станція «Сонячна»

- станція «Бугаз» (центр Затоки, за мостом).

Пансіонати, бази відпочинку різного рівня, сервісу і комфорту, приватний сектор (будинки, дачі, котеджі), розваги на будь-який смак та попит, для дітей і дорослих – ось що таке Затока. Тут Вам не доведеться нудьгувати! У Затоці Вас чекає найрізноманітніший відпочинок: водні гірки, тенісні корти, водні мотоцикли, віндсерфінг, а для дітей – зали комп'ютерних ігор, тенісні столи, гойдалки, каруселі, батути, бадмінтон, ігрові кімнати і т.д.

Курортна зона Затоки стійко покривається операторами стільникового зв'язку Київстар, Вееlinе, МТС, Djuce і Life. Працює мобільний Інтернет: PeopleNet, MTC, InterTelecom і т.д. Практично всі бази відпочинку і пансіонати пропонують послуги Wi-Fi Internet.

Вечірній відпочинок в Затоці – це численні нічні клуби, кафе і ресторани, розташовані прямо на березі Чорного моря. Справжні шанувальники південної кухні потішать свою душу справжньою рибальською юшкою та стравами бессарабської кухні. Велика кількість овочів, фруктів, зелені, риби дає можливість урізноманітнити харчування, максимально задовольнивши індивідуальні потреби відпочиваючих, і в повній мірі відновити та поповнити організм вітамінними запасами. У Вас також буде можливість продегустувати прекрасні колекційні вина із знаменитих Шабських підвалів.

А рибалка! Ось де рибалки можуть дійсно відчути всю красу клювання! Бички, камбала, глось, ставрида і кефаль – все це є в Затоці.

Затоку також називають Чорноморської здравницею, оскільки солоні води Чорного моря, прісноводні Дністровського і гірко-солоні Шаболатського лиманів надають її клімату лікувальні властивості.

Затока завжди славилася чудовою погодою з травня по жовтень. У цей період тут практично не буває дощів або похмурої погоди. Ви зможете самостійно в цьому переконатися, перед поїздкою ознайомившись з прогнозом погоди в Затоці.

Дістатися на курорт можна кількома способами. Найбільш простий – поїздка у складі організованої групи туристичним автобусом або власним автомобілем до Одеси, а далі по окружній дорозі через Овідіополь убік Білгорода-Дністровського. Також можна дістатися електропоїздом або автобусом. Від залізничного вокзалу Одеси або автовокзалу маршрутними таксі в напрямку Білгорода-Дністровського. Інтервал руху маршрутних таксі 30-40 хв. Середній час в дорозі – 1.5-2 години. На електричці буде за часом стільки ж, але значно дешевше.

Щорічно курорт Затока активно розвивається, вдосконалюється і покращується інфраструктура курорту, з'являються нові бази відпочинку, готелі, міні-готелі та пропозиції в приватному секторі. Велика увага приділяється дитячому відпочинку: будуються дитячі та ігрові майданчики, атракціони, багато кафе і ресторанів швидкого харчування включають у своє меню страви орієнтовані на самих маленьких гостей.

Приїжджайте в Затоку! Насолоджуйтеся повноцінним відпочинком! Ви не просто відпочинете від щоденних турбот і позбавите себе від незручностей побуту і питань, чим зайнятися у вільний час. Ви отримаєте справжній заряд енергії від природи, моря, і позитивних емоцій до наступного літа!