Санаторій «Одеський»

Санаторій «Одеський»

Адреса:Рибальська балка, 3

Тел.:+38(0482)33-84-99, +38(0482)35-89-13, +38(0482)63-44-33

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас відпочити та пройти курс лікування в санаторії «Одеський», який розташований на березі Чорного моря в одній із самих мальовничих частин курортної зони Одеси – Золотий берег.

Сучасний дев'ятиповерховий корпус санаторію розташований в прекрасному парку з безліччю реліктових дерев, чагарників та квітів. Повітря насичене ароматом степових трав і парами морської солі, які благотворно впливають на нервову, дихальну і серцево-судинну системи.

Лікувально-діагностична база санаторію має в своєму розпорядженні сучасну апаратуру для точної та швидкої діагностики, необхідний набор лікувальних засобів, які застосовуються на курорті.

Санаторій «Одеський» спеціалізується на лікуванні захворювань порушення кровообігу, органів травлення, обміну речовин та ендокринної системи, опорно-рухової системи, периферійної нервової системи, гінекологічних захворювань.

Лікувальне харчування в санаторії суворо відповідає діагнозу та включено у вартість путівки. Програма здорового харчування, яка входить в усі лікувальні, оздоровчі та короткочасні програми перебування в санаторії складається професійними дієтологами.

Санаторно-курортний комплекс має 210 номерів різної категорії:

«Стандарт» – двомісний однокімнатний номер, обладнаний необхідними меблями, двоспальним або односпальними ліжками. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. Всі номери з балконами.

«Напівлюкс» – двомісний однокімнатний номер, обладнаний сучасними меблями, двоспальним або односпальними ліжками, телевізором та холодильником. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. Всі номери з балконами.

«Люкс» – двомісний двокімнатний номер, який складається з вітальні та спальні. Кожен номер обладнаний сучасними меблями, двома односпальними або одним двоспальним ліжками, телевізором, холодильником та кондиціонером. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. Всі номери з балконами.

По всій території санаторію розташовані лавки, є спортивний та волейбольний майданчики, а також стоянка яка знаходиться під охороною. У клубі санаторію працює бібліотека, кінозал, є столи для більярду та настільного тенісу. Щовечора для відпочиваючих проводиться дискотека.

Є свій спуск до моря, відстань до пляжу – 250 м.

Професіоналізм, індивідуальний підхід, культура обслуговування зроблять Ваше лікування ефективним, а перебування у нас приємним.

Ми повернемо Ваше здоров'я, працездатність, гарний настрій і впевненість у своїх силах!