Санаторій «Одеса»

Санаторій «Одеса»

Адреса:Французький бульвар, 53

Тел.:+38(0482)63-62-25, +38(048)746-51-44

URL:www.odessasan.com.ua

E-mail:odessasan2007@rambler.ru

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас відпочити та пройти курс лікування в санаторії «Одеса», який розташований на Французькому бульварі – одному з найгарніших історичних районів міста.

Санаторій «Одеса» був заснований у 1928 році на території Ботанічного саду і сьогодні реліктові дерева та чагарники є невід'ємною частиною санаторного ландшафту. Велика площа санаторного парку дозволяє відпочиваючим в самий жаркий літній день усамітнитися в тіні дерев та відпочити від суєти буднів.

Унікальність місця розташування санаторію «Одеса» полягає в повній тиші, коли Ви хочете відпочити на затишних лавках парку, та максимального наближення до нічних клубів і інших розважальних закладів Аркадії для тих, хто віддає перевагу активному відпочинку вечорами.

Санаторій «Одеса» – багатопрофільна здравниця, призначена для лікування захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, нервової системи, органів дихання, урології та гінекології.

Аналізи та дослідження проводяться в сучасній клінічній та біохімічній лабораторії санаторію, застосовується функціональна діагностика – електрокардіографія, фонокардіографія, реовазографія і велоергометрія.

Лікувальна база має у своєму розпорядженні грязелікарню, що використає грязі Куяльницького та Сергіївського лиманів.

Застосовується бальнеолікування, що включає: душ Шарко, підводний душ-масаж, підводне витяжіння, повний комплекс фізіотерапевтичних процедур, лікувальну фізкультуру, інгаляції, масаж та озонотерапію.

У санаторії «Одеса» відкритий комплекс «Соляна печера», що є четвертим поколінням галокамер використовуваних в альтернативній медицині. Основним лікувальним фактором є Кримська натуральна морська сіль Сакського озера, яка містить мікроелементи, необхідні організму для оптимального протікання ферментативних реакцій, які лежать в основі усіх функцій життєзабезпечення. Конструкція цього комплексу дозволяє в достатній для лікування час підтримувати необхідний рівень іонообміну, вентиляції і виключення пилових та бактеріальних забруднень.

Відкрита процедура «фітобочка». Це древнетібетській метод впливу на організм людини трав'яним пором з лікарських рослин у спеціальній бочці оригінальної конструкції. При регулярному застосуванні має виражений косметологічний ефект омолодження, сприяє збільшенню потенції, відновлює нормальні функції суглобів, прекрасний засіб для профілактики респіраторних захворювань.

В їдальні санаторію «Одеса» Вам запропонують декілька варіантів меню на кожен день тижня. Харчування для відпочиваючих п'ятиразове і включає полуденок для дітей та у вечорі кефір. У меню вказана калорійність та енергетична цінність кожної страви. Потреба в дієтичному харчуванні буде врахована при призначенні лікуючим лікарем певної дієти. Крім того в санаторії працює фітобар, де Ви можете отримати необхідні фітопрепарати та мінеральні води, які призначаються лікарем.

Санаторій «Одеса» має у своєму розпорядженні номери наступних категорій:

«Стандарт» – 2-х місний однокімнатний номер площею 18 кв.м. Кожен номер обладнаний необхідними меблями, двоспальними ліжками, телевізором та холодильником. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. Всі номери з балконами.

«Напівлюкс» – двомісний однокімнатний номер площею 18 кв.м. Кожен номер обладнаний сучасними меблями, двоспальними або односпальними ліжками, телевізором і холодильником. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. Всі номери з балконами.

«Люкс» – двомісний двокімнатний номер, який складається з вітальні та спальні. Кожен номер обладнаний сучасними меблями, двоспальним ліжком, телевізором і холодильником. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. Всі номери з балконами.

Окрім номерів які знаходяться в корпусах санаторію до послуг відпочиваючих пропонуються будиночки розташовані на березі моря, на пляжі санаторію «Одеса». Всі будиночки обладнані двомісними номерами з новими меблями, ліжками, телевізорами, холодильниками і кондиціонерами. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері.

До послуг відпочиваючих: бібліотека, кафе, кіносеанси в культурно-розважальному центрі санаторію, тренажерний зал, волейбольний майданчик, настільний теніс. На території санаторію «Одеса» розташовується: сауна з басейном, автостоянка, пральня, більярдна, бібліотека, концертний зал на 500 місць на танцювальний зал на 100 місць.

Чекаємо на Вас!