Санаторій «Червоні зорі»

Санаторій «Червоні зорі»

Адреса:вулиця Червоних зір, 4/6

Тел.:+38(0482)63-43-19, +38(0482)60-61-68

Шановні пані та панове!

Ласкаво просимо до санаторію «Червоні зорі», який розташований в одному з найживописніших куточків Одеси, її культурному заповіднику – Великому Фонтані.

Основний медичний профіль санаторію – захворювання системи кровообігу, нервової системи, захворювання органів дихання (неспецифічного характеру).

Для забезпечення повноцінного лікувального процесу працюють: консультативно-діагностична допомога, різноманітні види лікувальних ванн, КВЧ, лазеротерапія, масажний кабінет та зал лікувальної фізкультури, психотерапія, фітотерапія, аромотерапія під цілодобовим спостереженням кваліфікованого медичного персоналу.

Лікувальне триразове харчування являє собою невід'ємну частину успішного лікування будь-якого захворювання, суворо відповідає діагнозу та включено у вартість путівки. Додатково (з доплатою) пропонуються розширені варіанти меню.

Два п'ятиповерхових корпуси санаторію розташовані в живописному парку та обладнані 2-х та 3-х місцевими номерами різної комфортності. Всі номери обладнані необхідними меблями, двоспальними та односпальними ліжками, телевізорами, холодильниками і санвузлами. У деяких номерах встановлені кондиціонери.

На території санаторію розташований ігровий майданчик для дітей, а також спортивний майданчик, є столи для настільного тенісу. У клубі санаторію працює бібліотека з читальним залом, дискотека і кінозал. Є автостоянка, яка знаходиться під охороною охороняється.

Відстань до пляжу – 200 м.

Сполучення відпочинку біля моря з сучасними профілактичними та лікувальними процедурами дають можливість поправити та зміцнити своє здоров'я, а також чудово відпочити.