Санаторій «Біла акація»

Санаторій «Біла акація»

Адреса:Французький бульвар, 59

Тел.:+38(048)728-15-09, +38(048)727-44-55

URL:www.akacia.od.ua

E-mail:belaja_akacia@ukr.net

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас відпочити та пройти курс лікування в санаторії «Біла Акація», який розташований на Французькому бульварі – одному з найгарніших історичних районів міста.

Санаторій «Біла Акація» пропонує свої послуги з реабілітації хворих після перенесених захворювань і травм, а також санаторно-курортного лікування при захворюваннях:

- серцево-судинної та цереброваскулярної патології;
- захворюваннях опорно-рухового апарату;
- порушень функцій ендокринної системи та захворювань органів зору;
- гінекологічної та урологічної патології;
- ЛОР і стоматологічної патології.

Сучасне обладнання та висококваліфіковані фахівці забезпечать діагностику та відновлювальне лікування хворих які мають протипоказання до роботи на шкідливих і небезпечних виробництвах, а також в умовах психо-емоційного напруження.

У клінічній лабораторії санаторію проводиться широкий спектр, біохімічних, імунологічних і гістологічних обстежень, включаючи ідентифікацію найбільш поширених збудників інфекційних захворювань і визначення гормонального фону організму.

Санаторно-курортне лікування забезпечено широким спектром бальнеологічних та фізіотерапевтичних процедур з використання сучасних медичних технологій:

- лікувальні ванни та душі, підводний душ масаж, гідромасаж;
- теплогрязелеченіе;
- фізіо і лазеротерапія;
- фітотерапія;
- масаж, лікувальна фізкультура;
- дієтотерапія з використанням мінеральних вод;
- гідроколонотерапія.

У головному корпусі санаторію (12 поверховий будинок з ліфтом) знаходяться номери для відпочиваючих, їдальня та кафе-бар. Санаторій «Біла Акація» в своєму розпорядженні номери наступних категорій:

«Стандарт» – 2-х місний однокімнатний номер обладнаний необхідними меблями, двоспальним або двома односпальними ліжками, телевізором і холодильником. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет один на два номери. Всі номери з лоджіями.

«Напівлюкс» – двомісний однокімнатний номер обладнаний сучасними меблями, двоспальним ліжком, диваном, телевізором, кондиціонером, телефоном та холодильником. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері.

«Люкс» – двомісний двокімнатний номер, якій складається з вітальні та спальні. Кожен номер обладнаний сучасними меблями, двоспальним ліжком, диваном, телевізором, кондиціонером, телефоном та холодильником. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. Всі номери з балконами.

Окрім номерів які знаходяться в головному корпусі санаторію до послуг відпочиваючих пропонуються двоповерхові кам'яні котеджі, розташовані на території санаторію. Котеджі складаються з вітальні та двох спалень і обладнані сучасними м'якими меблями, двоспальним ліжком, телевізорами, кондиціонерами та телефоном. У кожному котеджі є кухня/їдальня. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в котеджі.

До послуг відпочиваючих: бібліотека, дитячий ігровий майданчик, сауна, масаж, солярій і кафе-бар. Для любителів спорту в санаторії «Біла Акація» є волейбольний майданчик, тренажерний зал, тенісний корт та більярд.

Відстань до пляжу – 300 м.

Чекаємо на Вас!