Клінічний санаторій «Лермонтовський»

Клінічний санаторій «Лермонтовський»

Адреса:провулок Лермонтовський, 2

Тел.:+38(048)724-66-39, +38(048)722-66-76, +38(048)722-63-41

Клінічний санаторій «Лермонтовський» – багатопрофільний цілорічний реабілітаційний центр, який розташований у власному парку в прибережній зоні центральної частини міста, поряд з пляжами «Ланжерон» і «Отрада». «Лермонтовський» санаторій – найстаріша та найпопулярніша здравниця Одеси, яка була заснована групою відомих одеських лікарів у червні 1914 року.

На сьогоднішній день санаторій, як і раніше, зберігає традиційно високу якість лікування та діагностики, має потужне бальнео-фізіотерапевтичне відділення, сучасні лабораторно-діагностичні центри та лікувальні кабінети.

«Лермонтовський» санаторій спеціалізується на лікуванні та реабілітації найбільш поширених захворювань (серцево-судинна патологія, захворювання нервової системи, неврози, захворювання опорно-рухового апарату тощо).

Для забезпечення повноцінного лікувального в санаторії використовуються: різні види ванн, грязелікування, апаратна фізіотерапія, електроміостимуляція, магнітотерапія, електрофорез, лазеротерапія, психотерапія, індивідуальна та групова, психофізична гімнастика і психоаналіз. Крім того застосовується лікувальна фізкультура і масаж (класичний, точковий, сегментарний та ін.), механотерапія, озонотерапія та інші процедури і методи лікування та реабілітації.

Лікувальне триразове харчування являє собою невід'ємну частину успішного лікування будь-якого захворювання, суворо відповідає діагнозу і включено у вартість путівки. Додатково (з доплатою) пропонуються розширені варіанти меню.

Санаторно-курортний комплекс має більш ніж 400 номерів різних категорій. Всі номери обладнані необхідними меблями, двоспальними і односпальними ліжками, телевізорами, холодильниками та санвузлами. У деяких номерах встановлені кондиціонери.

На території санаторію розташований ігровий майданчик для дітей, а також спортивний майданчик. У клубі санаторію працює бібліотека з читальним залом і кінозал.

Відстань до пляжу – 400 м.

У «Лермонтовському» санаторії створені всі необхідні умови для цілорічного оздоровчого відпочинку і відновлення сил, а також лікування багатьох захворювань, для реабілітації після перенесених захворювань та оперативних втручань.

Хорошого Вам відпочинку і ефективного лікування!