Клінічний санаторій імені В.П. Чкалова

Клінічний санаторій імені В.П. Чкалова

Адреса:Французький бульвар, 85

Тел.:+38(0482)68-04-46, +38(0482)60-83-18, +38(048)776-05-27

URL:www.chkalov.odessa.ua

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас відпочити та оздоровитися в санаторії імені В.П. Чкалова, який розташований на Французькому бульварі – одному з найгарніших історичних районів міста.

Корпуси санаторію розташовані у великому реліктовому парку з безліччю дерев, чагарників та квітів. Повітря насичене ароматом степових трав і парами морської солі, які благотворно впливають на нервову, дихальну і серцево-судинну системи.

Досвідчені лікарі-консультанти допоможуть вибрати лікування за профілем Ваших захворювань (серцево-судинна система, опорно-руховий апарат, нервова та ендокринна системи, захворювання сечостатевої системи тощо). Фахівці санаторію запропонують Вам оптимальний комплекс реабілітаційно-оздоровчих заходів: лікувальні ванни і гідромасаж на морській воді (ванна Губбарда для підводного душ-масажу та гідро-лазерного підводного душ-масажу), аерофіто та киснева терапія, новітні методики звукової та лазерної магнітотерапії.

Працює грязьове відділення, де відпускаються аплікації нативної («живої») лікувальної Куяльницької грязі, грязьові коржики та смугові грязьові процедури.

Зал лікувальної фізкультури (ЛФК) з тренажерами та масажні кабінети допоможуть Вам нормалізувати вагу та здобути здорове тіло, а бесіди з лікарем допоможуть відновити засмучену психоемоційну рівновагу.

Лікувальне чотириразове харчування являє собою невід'ємну частину успішного лікування будь-якого захворювання, суворо відповідає діагнозу і включено у вартість путівки.

До послуг відпочиваючих 1 та 2-х місні номери з видом на Чорне море. Номери обладнані необхідними меблями, двоспальними і односпальними ліжками, телевізорами, холодильниками і санвузлами.

На території санаторію розташований ігровий майданчик для дітей, а також спортивний майданчик, тенісні корти і стоянка.

Відстань до пляжу – 300 м.

Цілодобове спостереження відпочиваючих висококваліфікованим медичним персоналом, велика кількість лікувальних процедур, відмінне харчування, чистота і порядок – все це санаторій імені В.П. Чкалова.

Ми допоможемо Вам підтримати і зберегти Ваше здоров'я – найцінніше, що є у людини!