Клінічний санаторій ім. Горького

Клінічний санаторій ім. Горького

Адреса:Фонтанська дорога, 165

Тел.:+38(0482)63-44-94, +38(0482)47-82-45

URL:www.gorkogo.com.ua

E-mail:gorkogo@te.net.ua

Шановні пані та панове!

Ласкаво просимо до санаторію імені Горького, який розташований в одному з самих живописних куточків Одеси, її культурному заповіднику – Великому Фонтані.

Корпуси санаторію імені Горького розташовані в прекрасному парку з безліччю реліктових дерев, чагарників та квітів. Повітря насичене ароматом степових трав і парами морської солі, які благотворно впливають на нервову, дихальну та серцево-судинну системи.

Лікувально-діагностична база санаторію оснащена сучасним устаткуванням і повністю відповідає методикам лікування всіх профілів захворювань. Для забезпечення повноцінного лікувального процесу працюють: бактеріологічна, біохімічна, клініко-діагностична лабораторії; лікувально-діагностичний кабінет очних хвороб, гастроентерологічний кабінет, кабінети функціональної діагностики шлунково-кишкових і серцево-судинних захворювань, кабінети фізіотерапії, водогрязелікарня та інші лікувальні кабінети.

У санаторії є три свердловини лікувальної мінеральної води, відкриті в 1948р., дві з яких використовуються для питного лікування, а третя – для водних процедур. Лікувальна питна вода в бюветі санаторію володіє унікальними властивостями: жовчогінними та сечогінними ефектами, регулює кислотність шлунка та моторику шлунково-кишкового тракту, покращує функцію підшлункової залози.

В комплексі санаторно-курортного лікування широко використовується унікальна лікувальна грязь Куяльницького лиману.

Лікувальне триразове харчування являє собою невід'ємну частину успішного лікування будь-якого захворювання, суворо відповідає діагнозу та включено у вартість путівки.

Програма здорового харчування, яка входить в усі лікувальні, оздоровчі та короткочасні програми перебування в санаторії складається професійними дієтологами.

Додатково (з доплатою) пропонуються розширені варіанти меню та ресторанне харчування.

Санаторно-курортний комплекс має 471 номери різної категорії:

«Економ» – 2-х місний однокімнатний номер площею до 20 кв.м. Кожен номер обладнаний необхідними меблями, двоспальними і односпальними ліжками. Зручності на поверсі. Всі номери з балконами.

«Стандарт» – двомісний однокімнатний номер площею до 20 кв.м. Кожен номер обладнаний необхідними меблями, двоспальними і односпальними ліжками, санблоком та балконом.

«Люкс» – двомісний однокімнатний номер, обладнаний сучасними меблями, двома односпальними ліжками, телевізором, холодильником, кондиціонером. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. Всі номери з балконами.

«Люкс - VIP» – двомісний двокімнатний номер, якій складається з вітальні та спальні. Кожен номер обладнаний сучасними меблями, двома односпальними або одним двоспальним ліжками, телевізором, холодильником, кондиціонером. Душ/ванна (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. Всі номери з балконами.

На території санаторію розташований ігровий майданчик для дітей, а також спортивний майданчик, літнє кафе та стоянка. У клубі санаторію працює бібліотека з читальним залом, кінозал і дитяча ігрова кімната. Щовечора для відпочиваючих проводиться дискотека.

Є свій спуск до моря, відстань до пляжу – 150 м.

У санаторії ім. Горького створені всі необхідні умови для цілорічного оздоровчого відпочинку і відновлення сил, лікування багатьох важких хронічних захворювань, для реабілітації після перенесених захворювань та оперативних втручань.

Приїжджайте до нас! Ми допоможемо Вам відпочити з користю для Вашого здоров'я!