Санаторії Одеси

 1 2  Далі

Клінічний санаторій імені Пирогова

Клінічний санаторій імені Пирогова

Адреса:м. Одеса, курорт Куяльник

Тел.:0-800-50-50-82

URL:kuyalnik.com.ua

E-mail:info@kuyalnik.com.ua

Запрошуємо Вас пройти курс лікування, реабілітації або просто відпочити в санаторії імені Пирогова, який розташований на унікальному курорті Куяльник. Сучасна лікувально-діагностична база, комфортабельні умови проживання, відмінно розвинена інфраструктура дозволять не тільки відновити здоров'я, але і відмінно відпочити.

Детальнiше

Клінічний санаторій ім. Горького

Клінічний санаторій ім. Горького

Адреса:Фонтанська дорога, 165

Тел.:+38(0482)63-44-94, +38(0482)47-82-45

URL:www.gorkogo.com.ua

E-mail:gorkogo@te.net.ua

Розташований в районі 16-ї станції Великого Фонтану, в безпосередній близькості від моря клінічний санаторій ім. Горького володіє всім необхідним для цілорічного оздоровчого відпочинку та відновлення сил, лікування багатьох важких хронічних захворювань, для реабілітації після перенесених захворювань та оперативних втручань. Великий вибір номерів, близькість до моря, велика зелена територія, сучасна лікувально-діагностична база дозволять відмінно відпочити з користю для Вашого здоров'я.

Детальнiше

Санаторій «Одеський»

Санаторій «Одеський»

Адреса:Рибальська балка, 3

Тел.:+38(0482)33-84-99, +38(0482)35-89-13, +38(0482)63-44-33

Запрошуємо Вас відпочити та пройти курс лікування в санаторії «Одеський», який розташований на березі Чорного моря в одній із самих мальовничих частин курортної зони Одеси – Золотий берег. Сучасний дев'ятиповерховий корпус санаторію розташований в прекрасному парку з безліччю реліктових дерев, чагарників і квітів, а лікувально-діагностична база санаторію має в своєму розпорядженні сучасну апаратуру для точної та швидкої діагностики, необхідний набор лікувальних засобів, які застосовуються на курорті. Професіоналізм, індивідуальний підхід, культура обслуговування зроблять Ваше лікування ефективним, а перебування у нас приємним. Ми повернемо Ваше здоров'я, працездатність, гарний настрій та впевненість у своїх силах!

Детальнiше

Санаторій «Одеса»

Санаторій «Одеса»

Адреса:Французький бульвар, 53

Тел.:+38(0482)63-62-25, +38(048)746-51-44

URL:www.odessasan.com.ua

E-mail:odessasan2007@rambler.ru

Запрошуємо Вас відпочити та пройти курс лікування в санаторії «Одеса», який розташований на Французькому бульварі – одному з найгарніших історичних районів міста. Санаторій «Одеса» був заснований в 1928 році на території Ботанічного саду і сьогодні є багатопрофільною здравницею, призначеної для лікування захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, нервової системи, органів дихання, урології та гінекології. Сучасна лікувально-діагностична база, комфортабельні умови проживання, тренажерний зал, сауна з басейном, концертний і танцювальний зали дозволять не тільки приділити час здоров'ю, але й чудово відпочити.

Детальнiше

Санаторій «Біла акація»

Санаторій «Біла акація»

Адреса:Французький бульвар, 59

Тел.:+38(048)728-15-09, +38(048)727-44-55

URL:www.akacia.od.ua

E-mail:belaja_akacia@ukr.net

Запрошуємо Вас відпочити та пройти курс лікування в санаторії «Біла акація», який розташований на Французькому бульварі – одному з найгарніших історичних районів міста. Сучасне обладнання та висококваліфіковані фахівці забезпечать діагностику і відновлювальне лікування, в клінічній лабораторії санаторію проводиться широкий спектр обстежень, включаючи ідентифікацію найбільш поширених збудників інфекційних захворювань та визначення гормонального фону організму. Санаторно-курортне лікування забезпечено широким спектром бальнеологічних та фізіотерапевтичних процедур з використання найсучасніших медичних технологій. Сучасна лікувально-діагностична база, комфортабельні умови проживання, відмінно розвинена інфраструктура дозволять не тільки відновити здоров'я, але й чудово відпочити.

Детальнiше

 1 2  Далі