Готель «Palace Del Mar»

Готель «Palace Del Mar»

Адреса:провулок Кришталевий, 1

Шановні пані та панове!

Ласкаво просимо в курортний комплекс «Palace Del Mar» розташований в одному з найкрасивіших та мальовничих районів Одеси – Аркадії.

Будівля, в якій на сьогоднішній день знаходиться «Palace Del Mar» є відреставрованим пам'яткою архітектури, що в поєднанні з сучасним інтер'єром виробляє абсолютно неповторний ефект: унікальні вітражі, люстри, меблі ручної роботи, парк, де ростуть понад 200 видів рослин.

Сьогодні «Palace Del Mar» готовий запропонувати своїм гостям 37 комфортабельних номерів різних категорій. Кожен номер оснащений системою «клімат-контролю», міні-баром, супутниковим телебаченням, цифровою телефонією та доступом до мережі Internet. Деякі номери мають відкриті тераси, з яких відкривається чудовий вид на Аркадію.

Також до послуг наших гостей безкоштовна парковка, цілодобова охорона та зовнішнє відео спостереження, відкритий басейн, сауна, тенісний корт, салон краси, ресторан середземноморської та європейської кухні, конференц-зали і багато іншого.

«Palace Del Mar» повністю виправдовує свою назву, і тут Ваш відпочинок буде дійсно королівським. Ми цінуємо та враховуємо кожне побажання нашого гостя і завжди організуємо прийом і проживання на самому високому рівні.

Чекаємо на Вас!