Готель «Отрада»

Стандарт джуніор

Тип:Стандарт джуніор

Розміщення:Одномісне розміщення

Вартість:1570 грн

Кожен номер категорії «стандарт джуніор» складається із спальні і ванної кімнати та обладнаний необхідними меблями, ліжком типу King Size, доступом до мережі Internet, міні-баром, плазмовим або рідкокристалічним телевізором (супутникове ТБ), телефоном з виходом на міжнародний зв'язок, міні-сейфом, а також системою «клімат - контролю». У ванній кімнаті є всі необхідні аксесуари та зручності, включаючи фен, осушувач для рук, косметичне дзеркало, рушники в наборі, косметичний набір, халат, тапочки та ін.

Стандарт джуніор

Тип:Стандарт джуніор

Розміщення:Двомісне розміщення

Вартість:1805 грн


Стандарт

Тип:Стандарт

Розміщення:Одномісне розміщення

Вартість:1943 грн

Кожен номер категорії «стандарт» складається із спальні і ванної кімнати та обладнаний необхідними меблями, двома ліжками типу Twin або ліжками типу King Size, доступом до мережі Internet, міні-баром, плазмовим або рідкокристалічним телевізором (супутникове ТБ), телефоном з виходом на міжнародний зв'язок, міні-сейфом, а також системою «клімат - контролю». У ванній кімнаті є всі необхідні аксесуари та зручності, включаючи фен, осушувач для рук, косметичне дзеркало, рушники в наборі, косметичний набір, халат, тапочки та ін.

Стандарт

Тип:Стандарт

Розміщення:Двомісне розміщення

Вартість:2173 грн


Стандарт покращений

Тип:Стандарт покращений

Розміщення:Одномісне розміщення

Вартість:2493 грн

Кожен номер категорії «стандарт покращений» складається із спальні і ванної кімнати та обладнаний необхідними меблями, двома ліжками типу Twin або ліжками типу King Size, доступом до мережі Internet, міні-баром, плазмовим або рідкокристалічним телевізором (супутникове ТБ), телефоном з виходом на міжнародний зв'язок, міні-сейфом, а також системою «клімат - контролю». У ванній кімнаті є всі необхідні аксесуари та зручності, включаючи фен, осушувач для рук, косметичне дзеркало, рушники в наборі, косметичний набір, халат, тапочки та ін.

Стандарт покращений

Тип:Стандарт покращений

Розміщення:Двомісне розміщення

Вартість:2493 грн


Напівлюкс

Тип:Напівлюкс

Розміщення:Одномісне розміщення

Вартість:3327 грн

Кожен номер категорії «напівлюкс» складається із спальні і ванної кімнати та обладнаний вишуканими італійськими меблями, двома ліжками типу Twin або ліжками типу King Size, доступом до мережі Internet, міні-баром, плазмовим або рідкокристалічним телевізором (супутникове ТБ), телефоном з виходом на міжнародний зв'язок, міні-сейфом, а також системою «клімат - контролю». У ванній кімнаті є всі необхідні аксесуари та зручності, включаючи фен, осушувач для рук, косметичне дзеркало, рушники в наборі, косметичний набір, халат, тапочки та ін.

Напівлюкс

Тип:Напівлюкс

Розміщення:Двомісне розміщення

Вартість:3553 грн


Напівлюкс вищої категорії

Тип:Напівлюкс вищої категорії

Розміщення:-

Вартість:4897 грн

Кожен номер категорії «напівлюкс вищої категорії» складається із спальні і ванної кімнати та обладнаний вишуканими італійськими меблями, двома ліжками типу Twin або ліжками типу King Size, доступом до мережі Internet, міні-баром, плазмовим або рідкокристалічним телевізором (супутникове ТБ), телефоном з виходом на міжнародний зв'язок, міні-сейфом, а також системою «клімат - контролю». Зона відпочинку з кріслами, письмовим столом та диваном, високі вікна сприяють створенню надзвичайно світлої, повітряної обстановки. У ванній кімнаті є всі необхідні аксесуари та зручності, включаючи фен, осушувач для рук, косметичне дзеркало, рушники в наборі, косметичний набір, халат, тапочки та ін.

Люкс

Тип:Люкс

Розміщення:-

Вартість:6347 грн

Кожен номер категорії «люкс» складається із вітальні, спальні, ванної кімнати та обладнаний вишуканими меблями, двома ліжками типу Twin або ліжками типу King Size, доступом до мережі Internet, міні-баром, плазмовим або рідкокристалічним телевізором (супутникове ТБ), телефоном з виходом на міжнародний зв'язок, міні-сейфом, а також системою «клімат - контролю». У ванній кімнаті є всі необхідні аксесуари та зручності, включаючи фен, осушувач для рук, косметичне дзеркало, рушники в наборі, косметичний набір, халат, тапочки та ін.

Люкс апартаменти

Тип:Люкс апартаменти

Розміщення:-

Вартість:9137 грн

Ексклюзивний номер «Люкс апартаменти» відображає сучасний рівень елегантності, розкоші та комфорту. Апартаменти складаються з вітальні, спальні, ванної кімнати, вбиральні, тераси і обладнані вишуканою меблями в класичному стилі, декоровані антикваріатом і аксесуарами минулої епохи. Також в номері є ліжко типу King Size, доступ до мережі Internet, міні-бар, плазмовий і рідкокристалічний телевізор (супутникове ТБ), телефон з виходом на міжнародний зв'язок, міні-сейф, а також система «клімат - контролю». У ванній кімнаті є всі необхідні аксесуари і зручності, включаючи фен, осушувач для рук, косметичне дзеркало, рушники в наборі, косметичний набір, халат, тапочки та ін.