Готель «Отрада»

Готель «Отрада»

Адреса:вул. Уютна, 11

Шановні пані та панове!

Ласкаво просимо в готель «Отрада», який розташований на вулиці Уютній, в одному з найпрестижніших куточків Одеси в районі Французького бульвару, поблизу пляжу Отрада. Будівлю, в якій зараз знаходиться готель збудовано наприкінці XIX століття за проектом відомого архітектора Россі. Після капітальної реконструкції будівлі, яка дозволила зберегти всю чарівність старовини, готель «Отрада» в лютому 2005 р. відчинив двері для своїх гостей.

Вишукане та уміле поєднання класичної архітектури і сучасних технологій, наявність всього різноманіття послуг, які відповідають вимогам світових стандартів, повністю задовольнить самі високі запити гостей, котрі відвідують Південну Пальміру з діловими візитами, для відпочинку і розваг.

Готель «Отрада» відповідає категорії premium-lux готелів. Інфраструктура готелю та його номерів повністю відповідає найвищим світовим стандартам. У номерах, ресторанах і холах антикварні і класичні італійські меблі. Скульптури, картини, антикварні і класичні італійські меблі створюють неповторний європейський шарм. Мармурові парадні сходи з колонами та кованим оздобленням поручнів, живописні художні полотна, вироби з бронзи, килими і прекрасні кришталеві люстри створюють атмосферу урочистості.

Всі номери готелю «Отрада» індивідуальні та обладнані відповідно до світових стандартів: високошвидкісний доступ до мережі Internet, телефон з прямим виходом на міжнародні лінії, плазмові і рідкокристалічні телевізори, супутникове телебачення та радіо, міні-бар, сейф, індивідуальна система «клімат контролю» і т.д.

Вдале розташування готелю «Отрада» у безпосередній близькості від моря та ділового центру Одеси, дозволить оптимально поєднувати ділову поїздку та відпочинок.

Чекаємо на Вас!