Готель «Olimp Club»

Напівлюкс одномісний

Тип:Напівлюкс одномісний

Розміщення:-

Вартість: грн

Номер обладнаний полуторним ліжком, телевізором (супутниковим ТБ), телефоном з виходом на міжміський і міжнародний зв'язок, міні-баром, Wi-Fi зоною, системою клімат контролю, електронним сейфом, ванною кімнатою з необхідним туалетним приладдям.

Напівлюкс DOUBLE

Тип:Напівлюкс DOUBLE

Розміщення:-

Вартість: грн

Номер обладнаний двоспальним ліжком, телевізором (кабельне ТБ), телефоном з виходом на міжміський і міжнародний зв'язок, міні-баром, Wi-Fi зоною, системою клімат контролю, електронним сейфом, ванною кімнатою з необхідним туалетним приладдям.

Напівлюкс TWIN

Тип:Напівлюкс TWIN

Розміщення:-

Вартість: грн

Номер обладнаний двома полуторними ліжками, телевізором (кабельне ТБ), телефоном з виходом на міжміський і міжнародний зв'язок, міні-баром, Wi-Fi зоною, системою клімат контролю, електронним сейфом, ванною кімнатою з необхідним туалетним приладдям.

Напівлюкс сімейний

Тип:Напівлюкс сімейний

Розміщення:-

Вартість: грн

Двокімнатний номер, з суміжними кімнатами розрахований на проживання до 4-х чоловік. Номер оснащений всім необхідним для комфортного проживання: двома полуторними ліжками, телевізором (кабельне ТБ), телефоном з виходом на міжміський і міжнародний зв'язок, міні-баром, Wi-Fi зоною, системою клімат контролю, електронним сейфом. У номері два санвузли.

Люкс

Тип:Люкс

Розміщення:-

Вартість: грн

Двокімнатний номер (вітальня та спальня) з великою терасою, об'єднаний загальним коридором. Номер оснащений всім необхідним для комфортного проживання: телевізором (кабельне ТБ), телефоном з виходом на міжміський і міжнародний зв'язок, міні-баром, Wi-Fi зоною, системою клімат контролю, електронним сейфом, ванною кімнатою з туалетним приладдям та феном.