Готель «Olimp Club»

Готель «Olimp Club»

Адреса:Французький бульвар, 54/1

Шановні пані та панове!

Невеликий, затишний готель «Olimp Club» гостинно відчинив свої двері на Французькому бульварі, в одному з найромантичніших і найпрестижніших районів Одеси. Інтер'єр готелю був розроблений і втілений європейськими дизайнерами в 2002 р.

«Olimp Club» пропонує своїм гостям 12 номерів 5-ти категорій: люкс, напівлюкс сімейний, напівлюкс TWIN, напівлюкс DOUBLE, напівлюкс одномісний. Всі номери готелю обладнані: системою клімат контролю, телевізором, телефоном, доступом до мережі Internet, міні-баром та електронним сейфом.

Невід'ємною частиною готелю «Olimp Club» є ресторан «Горець», який приємно здивує Вас різноманітністю страв азербайджанської, грузинської та європейської кухні.

Гордістю готелю «Olimp Club» є оздоровчий комплекс, в якому є все для справжніх цінителів лазні: басейн, російська і турецька лазні, джакузі, солярій, більярд, а також затишні кімнати відпочинку.

Цілодобово на другому поверсі готелю працює бар, де Вам запропонують оригінальні закуски і напої, а вишукану чарівність декору не залишить байдужим нікого.

Назва «Olimp Club» зобов'язує відповідати найвищому рівню, а атмосфера, яка створена в готелі надає відтінок мрійливості, дарує відчуття спокою і душевної рівноваги.