Готель «Немо»

Комфорт

Тип:Комфорт

Розміщення:-

Вартість:100 $

Однокімнатніномери класу «Комфорт»обладнані всім необхідним для комфортабельного відпочинку і проживання: сучасними меблями, великим двоспальним ліжком, плазмовим телевізором (супутникове ТБ), кондиціонером, телефоном, міні-баром і сейфом. Санвузли обладнані ванною, а так само різними аксесуарами особистої гігієни. У деяких номерах є балкони.

Напівлюкс

Тип:Напівлюкс

Розміщення:-

Вартість:150 $

Двокімнатнийномер з боковим видом на море обладнаний: м'якими меблями, великим двоспальним ліжком, плазмовим телевізором (супутникове ТБ, DVD), кондиціонером, телефоном, міні-баром і сейфом. У номері є розкладний диван (для додаткового спального місця), журнальний столик і барна стійка. У номері є джакузі,а санвузлиобладнані душем з гідромасажем, а так само різними аксесуарами особистої гігієни.
 

Люкс

Тип:Люкс

Розміщення:-

Вартість:200 $

Двокімнатні номери класу «Люкс» обладнані всім необхідним для комфортабельного відпочинку і проживання: м'якими меблями, великим двоспальним ліжком, плазмовим телевізором (супутникове ТБ, DVD), кондиціонером, телефоном, міні-баром та сейфом. У номері є розкладний диван (для додаткового спального місця), журнальний столик і барна стійка. У номері є джакузі, а санвузли обладнані душем з гідромасажем, а так само різними аксесуарами особистої гігієни.

Президент

Тип:Президент

Розміщення:-

Вартість:250 $

Просторі двокімнатні номери класу «Президент » обладнані всім необхідним для комфортабельного відпочинку і проживання: м'якими меблями, великим двоспальним ліжком, плазмовим телевізором (супутникове ТБ, DVD), кондиціонером, телефоном, міні-баром і сейфом. У номері є розкладний диван (для додаткового спального місця), журнальний столик і барна стійка. У номері є джакузі, а санвузли обладнані душем з гідромасажем, а так само різними аксесуарами особистої гігієни. Всі номери класу «Президент» мають панорамний вид на море з вітальні та спальні.