Готель «Maristella Club»

Стандарт

Тип:Стандарт

Розміщення:-

Вартість:2750 грн

Однокімнатний «стандартний» номер обладнаний ексклюзивними італійськими меблями, телефоном, Wi-Fi, сейфом, телевізором (супутникове ТБ), міні-баром, системою клімат-контролю та декорований розкішним текстилем. У ванній кімнаті є всі необхідні аксесуари і зручності, включаючи фен, осушувач для рук, косметичне дзеркало, рушники в наборі, косметичний набір, халат, тапочки та ін. Повітря в номері постійно насичується озоном.

Студія

Тип:Студія

Розміщення:-

Вартість:4500 грн

Однокімнатний номер розділений на зону відпочинку з м'якими меблями та спальну зону з великим двоспальним ліжком. Номер обладнаний ексклюзивними італійськими меблями, телефоном, Wi-Fi, сейфом, телевізором (супутникове ТБ), міні-баром, системою клімат-контролю та декорований розкішним текстилем. У ванній кімнаті є всі необхідні аксесуари і зручності, включаючи фен, осушувач для рук, косметичне дзеркало, рушники в наборі, косметичний набір, халат, тапочки та ін.

Делюкс

Тип:Делюкс

Розміщення:-

Вартість:6000 грн

Просторий однокімнатний номер «Делюкс» з панорамним склінням розділений на зону відпочинку з авторськими італійськими меблями та спальну зону з великим двоспальним ліжком. Номер обладнаний телефоном, Wi-Fi, сейфом, телевізором (супутникове ТБ), міні-баром, системою клімат-контролю і декорований розкішним текстилем. У ванній кімнаті є всі необхідні аксесуари і зручності, включаючи фен, осушувач для рук, косметичне дзеркало, рушники в наборі, косметичний набір, халат, тапочки та ін. З номера є вихід на терасу з шезлонгами, кріслами та столиком.

President suit «Bell View»

Тип:President suit «Bell View»

Розміщення:-

Вартість:14000 грн

Назву «Bell View» номер отримав з-за незвичайного панорамного скління у всіх трьох кімнатах. Номер розділений на вітальню з обіднім столом і м'якими меблями, бізнес-хол з письмовим столом, ПК і факсом, а також спальну зону з великим двоспальним ліжком. Кімнати номеру обладнані ексклюзивними італійськими меблями, телефонами, Wi-Fi, сейфом, великими телевізорами (супутникове ТБ), міні-баром та системою клімат-контролю. У ванній кімнаті є всі необхідні аксесуари і зручності, включаючи фен, осушувач для рук, косметичне дзеркало, рушники в наборі, косметичний набір, халат, тапочки та ін. З номера є вихід на велику терасу з шезлонгами, кріслами, столиками і парасолями.

President suit «Bath & Pool»

Тип:President suit «Bath & Pool»

Розміщення:-

Вартість:15000 грн

President suit «Bath & Pool» являє собою дворівневі просторі апартаменти з панорамним видом на море, що знаходяться на окремій території готелю із зеленою зоною. На першому поверсі апартаментів – зона відпочинку з м'якими меблями і телевізором, басейн, ванна кімната, римська парна. На другому поверсі номеру розташована спальня, зона відпочинку з м'якими меблями та телевізором, а також вихід на терасу з шезлонгами. У ванній кімнаті є всі необхідні аксесуари і зручності, включаючи фен, осушувач для рук, косметичне дзеркало, рушники в наборі, косметичний набір, халат, тапочки та ін.