Готель «Лондон»

Готель «Лондон»

Адреса:вул. Успенська, 95

Шановні пані та панове!

Ласкаво просимо в готель «Лондон», який затишно розташувався в самому центрі Одеси на вулиці Успенській. Готель був відкритий в 2006 році і його будівля за стилем нагадує королівські палаци Великобританії – Хамптон-Корт та Палац Св. Джеймса. Британський стиль фасадної частини та готелю в цілому доповнює точна копія годинникової вежі Біг-Бен (башта Сент-Стівенз) – голосу Лондона, що видає знаменитий надтріснутий дзвін.

Біля головного входу в готель «Лондон» Вас зустріне швейцар у формі «біфітера» – гвардійця охорони Лондонського Тауера. Холи готелю прикрашають картини пензля одеського художника – Олексія Пожидаєва із зображеннями соборів, палаців та площ Лондона, а також членів королівської сім'ї. Готель «Лондон» вміщує в собі всі найяскравіші риси істинно англійського стилю, а респектабельна обстановка класичного англійського маєтку в єднанні з сучасними рішеннями відповідає всім потребам самого вимогливого гостя.

Своїм гостям готель «Лондон» пропонує 37 комфортабельних номерів різних категорій, в яких елементи розкоші поєднуються з ретельно продуманою функціональністю.

Всі номери мають панорамне засклення, вікна з підвищеною звукоізоляцією, ліжка з ортопедичними матрацами та обладнані: сучасними меблями, електронними замками, персональним сейфом, індивідуальною системою клімат-контролю, телевізорами з рідкокристалічним екраном, міні-баром, телефоном з виходом на міжнародні лінії, Wi-Fi доступом до мережі Internet, всіма необхідними предметами особистої гігієни.

Готель «Лондон» обладнаний системою очищення води, для некурящих гостей є номери, вікна яких виходять у озеленений атріум – зимовий сад, а в оформленні готелю, перевага віддається натуральним природним матеріалами – мармуру, дереву, вовни, гіпоалергенним тканинам.

Готель забезпечений надійною охороною, системами зовнішнього відеоспостереження, є автономне електро- і водопостачання, пасажирський ліфт, обладнаний системою безпеки, що дозволяє використовувати ліфт лише гостям.

«При всіх змінах моди та стилю, англійський стиль – це вірність традиціям, неперевершений зразок якості, елегантності і смаку...»