Бізнес-готель «Контінеталь»

VIP-апартаменти

Тип:VIP-апартаменти

Розміщення:-

Вартість:4000 грн

«VIP-апартаменти» розташовані на другому поверсі готелю і включають: передпокій, простору вітальню, спальню та обладнані двома ванними кімнатами. Апартаменти обладнані вишуканими італійськими меблями, двоспальним ліжком типу «King Size» з ортопедичним матрацом, системою клімат-контролю, телефоном з прямим міським номером, телевізором з рідкокристалічним екраном (супутникове ТБ), сейфом, Wi-Fi доступом до мережі Internet і міні-баром. Ванна кімната обладнана всім необхідним: фен, рушники в наборі, халат, тапочки та міні-набори парфумерії «Lanvin». Вікна номеру виходять на вулицю Дерибасівську.

Люкс

Тип:Люкс

Розміщення:-

Вартість:2576 грн

Номери класу «Люкс» обладнані вишуканими меблями італійських виробників, двоспальним ліжком типу «King Size» з ортопедичним матрацом, системою клімат-контролю, телефоном з прямим міським номером, телевізором з рідкокристалічним екраном (супутникове ТБ), сейфом, Wi-Fi доступом до мережі Internet і міні-баром. Особливий затишок номеру додають два м'які крісла і журнальний столик. Для роботи до послуг гостей наданий письмовий стіл. Ванна кімната обладнана джакузі та має всі необхідні аксесуари і зручності: фен, рушники в наборі, халат, тапочки та міні-набори парфумерії «Lanvin». Вікна номерів виходять на вулицю Дерибасівську.

Напівлюкс

Тип:Напівлюкс

Розміщення:-

Вартість:2090 грн

Номери класу «Напівлюкс» обладнані вишуканими меблями італійських виробників, двоспальним ліжком типу «King Size» з ортопедичним матрацом, системою клімат-контролю, телефоном з прямим міським номером, телевізором (супутникове ТБ), сейфом, Wi-Fi доступом до мережі Internet та міні -баром. Особливий затишок номеру додають два м'які крісла і журнальний столик. Для роботи до послуг гостей наданий письмовий стіл. Ванна кімната має всі необхідні аксесуари та зручності: фен, рушники в наборі, халат, тапочки та міні-набори парфумерії. Вікна номерів виходять на вулицю Дерибасівську.

Стандарт

Тип:Стандарт

Розміщення:Одномісне розміщення

Вартість:1456 грн

Стандартні номери обладнані необхідними меблями, двоспальним ліжком з ортопедичним матрацом, системою клімат-контролю, телефоном з прямим міським номером, телевізором (супутникове ТБ), сейфом, Wi-Fi доступом до мережі Internet і міні-баром. Ванна кімната обладнана душовою кабінкою і має всі необхідні аксесуари та зручності: фен, рушники в наборі, халат, тапочки та ін. Вікна номерів виходять як на вулицю Дерибасівську, так і в затишний дворик готелю.

Стандарт

Тип:Стандарт

Розміщення:Двомісне розміщення

Вартість:1770 грн


Економ

Тип:Економ

Розміщення:Одномісне розміщення

Вартість:1056 грн

Всі номери «економ» класу обладнані необхідними меблями, двоспальним ліжком з ортопедичним матрацом, системою клімат-контролю, телефоном з прямим міським номером, телевізором (супутникове ТБ), сейфом, Wi-Fi доступом до мережі Internet та міні-баром. Ванна кімната обладнана душовою кабінкою і має всі необхідні аксесуари та зручності: фен, рушники в наборі, халат, тапочки та ін. Вікна номерів виходять в затишний внутрішній дворик готелю.

Економ

Тип:Економ

Розміщення:Двомісне розміщення

Вартість:1360 грн