Гостиницы, отели центра города Одесса. . Шукаєте готель? Одеса пропонує великий вибір
 
 
 
 
 
 
 

Бізнес-готель «Контінеталь»

Бізнес-готель «Контінеталь»

Адреса:вул. Дерибасівська, 5

Шановні пані та панове!

Ми раді вітати Вас в бізнес-готелі «Континенталь», який розташований в найбільш фешенебельній частини історичного центру Одеси – на вулиці Дерибасівській.

Будівлю, в якій сьогодні знаходиться готель «Континенталь» було збудовано в середині XIX століття за проектом знаменитого архітектора Ф.В. Гонсіоровського і на сьогоднішній день вона є пам'ятником містобудування і архітектури. Серед Одеського бомонду XIX століття ця будівля була відома як «Мебльовані кімнати пана Переса». До революції тут розташовувався перший Авіаклуб, в якому головував знаменитий одесит Сергій Уточкін.

Повністю реконструйований в 2005 році готель «Континенталь» не тільки зберіг свою унікальну архітектуру та історичне планування, але і придбав повністю автономні, сучасні системи опалення, водо- і газопостачання, електроживлення.

На сьогоднішній день бізнес-готель «Контінеталь» готовий запропонувати своїм гостям 32 номери 5-ти категорій: «VIP-апартаменти», «Люкс», «Напівлюкс», «Стандарт» і «Економ».

Всі номери індивідуальні за колірною гамою і обладнані відповідно до світових стандартів: італійськими меблями, системою клімат контролю, кабельним ТБ, телефоном з прямим виходом на міський та міжнародний зв'язок, Wi-Fi доступом до мережі Internet, міні-баром та електронним сейфом.

Приїжджайте до Одеси і зупиняйтеся в готелі «Континенталь», де Вас чекають гідний рівень комфорту, і обслуговування не залежно від мети Вашого приїзду.