Міні-готелі Одеси

   

 1 2 3 4 5  Далі

Готель «Ribas»

Готель «Ribas»

Адреса:Одеса, вул. Дерибасівскьа, 3

Тел.:+38(048)783-83-77, +38(050)496-98-98

URL:hotelribas.com

E-mail:hotelribas.info@gmail.com

Розташований в самому центрі Південної Пальміри готель «Ribas» пропонує своїм гостям комфортабельні номери, сервіс на найвищому рівні і щиру гостинність. Зупинившись в готелі «Ribas» Ви відпочинете з максимальним комфортом, зможете подивитися визначні пам'ятки центральної частини Одеси, відвідати численні кафе і ресторани, а також зануритися в знамениту атмосферу історичної частини Одеси.

Детальнiше

Готель «Wall Street»

Готель «Wall Street»

Адреса:Одеса, провулок віце-адмірала Жукова, 12

Тел.:+38(048)793-30-00, +38(094)863-30-00

URL:ws-hotel.com

E-mail:info@ws-hotel.com

Готель «Wall Street» затишно розташувався в історичному центрі Одеси і пропонує своїм гостям комфортабельні номери з усіма зручностями, високий рівень сервісу та обслуговування, тишу, затишок і спокій. Вдале розташування готелю дозволить подивитися і вивчити пам'ятки центральної частини Одеси, відвідати найцікавіші кафе і ресторани, а також зануритися в знамениту атмосферу історичної частини Південної Пальміри.

Детальнiше

Гостинний двір «Annabelle»

Гостинний двір «Annabelle»

Клас:еліт

Адреса:вул. Єкатерининська, 14

Тел.:+38(0482)32-91-01/02

URL:annabelleukraine.com

E-mail:hotel@annabelle.odessa.ua

Розташований в історичному центрі Одеси гостинний двір «Annabelle» пропонує своїм гостям комфортабельні номери, відмінний сервіс та привітну гостинність. У Вас залишаться тільки найкращі враження про перебування в «Annabelle».

Детальнiше

Апартаменти «Опера»

Апартаменти «Опера»

Клас:еліт

Адреса:вул. Буніна, 18

Розташовані в історичному центрі Одеси апартаменти «Опера» пропонують своїм гостям 5 комфортабельних номерів з індивідуальним інтер'єром і дизайном, які витримані в класичному англійському стилі. Тиша і затишок, відмінний сервіс та щира гостинність залишать у Вас тільки найкращі враження про перебування в апартаментах «Опера».

Детальнiше

Резиденція «Одеський дворік»

Резиденція «Одеський дворік»

Клас:еліт

Адреса:вул. Успенська, 19

Детальнiше

 1 2 3 4 5  Далі