Пам'ятники архітектури Одеси

Приморський бульвар

Приморський бульвар

Знайомство з Одесою краще всього почати з Приморського бульвару. Невеликий за розмірами Приморський бульвар, немов музей під відкритим небом, пропонує всім охочим свої прекрасні експонати. У який би куточок бульвару Ви не потрапили, Вас чекає зустріч з хвилюючим минулим, із справжнім мистецтвом.

Детальнiше

Пам'ятник Дюку де Рішельє

Пам'ятник Дюку де Рішельє

Пам'ятник Дюку де Рішельє вже протягом багатьох років є незмінним символом Одеси. Достатньо вийти на Приморський бульвар, дійти до Потьомкінських сходів і Ви побачите відомий пам'ятник, який увічнив пам'ять про видатну людину і перший градоначальника Одеси.

Детальнiше

Потьомкінські сходи

Потьомкінські сходи

Потьомкінські сходи – одна з найбільш відомих визначних пам'яток Одеси. Зверху Потьомкінські сходи вінчає пам'ятник Дюку де Рішельє, а веде вона до центрального входу Одеського Морського вокзалу, відкриваючи чудовий вид на море.

Детальнiше

Шахський палац

Шахський палац

Чудовий палац, стилізований під готичний замок, який і сьогодні є одним з найкрасивіших пам'ятників архітектури Одеси, в середині XIX століття збудував видатний архітектор Ф.В. Гонсіоровський. Палац має вигляд середньовічного британського замку та повторює у своїй пластиці зразки ранньої англійської готики. Свою назву та особливий східний колорит палац набув, коли на початку XX століття в ньому жив іранський шах Мохамед Алі.

Детальнiше

Пасаж

Пасаж

Знаменитий одеський «Пасаж» з моменту свого відкриття, є одним з найбільш яскравих пам'яток архітектури міста XIX століття, і його архітектурні особливості та численні магазини завжди викликали захват у туристів і гостей міста.

Детальнiше