У нас Вы можете заказать автоматические ворота киев с замком и доводчиком.
 
 
 
 
 
 
 

Ринок «Привоз»

Ринок «Привоз»

Історія одеського «Привозу» починається з 1827 року, коли на Привозній площі був побудований величезний базар. На той час «Привоз» був частиною цього базару і на ньому торгували в основному «привізним товаром», тобто з коліс (з возів, фур та ін.).

У 1913 році архітектор Ф. Неструк побудував чотири додаткових 2-о поверхових корпуси («Фруктовий пасаж»), вдало доповнивши архітектурний комплекс «Привозу». Корпуси розташовані попарно двома рядами, між якими довгий і досить широкий двір, на відміну від класичного пасажу не перекритий заскленою покрівлею. Під кожним корпусом у всю його довжину влаштовані підвали, а на перших поверхах анфілада з десяти торгових приміщень, в даний час значно перебудованих. У роки будівництва та багато пізніше «Фруктовий пасаж» був найбільш значним спорудженням «Привозу».

На одеському «Привозі» з давніх часів прийнято жваво торгуватися. Справа не тільки в ціні та переваги, але ще й в культурі ринку, його традиціях. Торг – дуже важливий ритуал, як для покупця, так і для продавця, специфічне спілкування та якесь уявлення. А що стосується асортименту, то як люблять говорити одесити, на «Привозі» можна купити все, що є в природі, і ще трохи.

Наприкінці 1990-х років був прийнятий план генеральної реконструкції ринку «Привоз» з будівництвом нових корпусів уздовж вулиць Пантелеймонівської і Преображенської. До 2007 року були закінчені новий м'ясний і рибний корпусу, два нових торгово-офісних центри і комплекси магазинів уздовж вулиці Пантелеймонівській.

Сьогодні «Привоз» – сучасний торговий центр з великою кількістю магазинів, бутиків, кафе, розважальних закладів, але, як і з моменту свого заснування «Привоз» залишається свого роду театром, де йде безперервна вистава і завжди – аншлаг.