Аркадія

Аркадія

Аркадія – країна щастя і радості, «райський куточок», саме так перекладається з грецької назва самого популярного курортного району Одеси.

З початку XIX століття ці місця обживають аристократичні прізвища. Одним з перших з'явився хутір Вітгенштейна, а в 1818 році купив хутір «в прекрасному місці над морем» князь Сергій Волконський, майбутній декабрист та добрий знайомий Пушкіна. Тут, як і на дачі одеського грека Антоніо Феогності, влітку 1824 не раз бував сам Олександр Сергійович.

На просторому плато, що підноситься над пляжами Аркадії, розташовувалися володіння нащадків знатного княжого роду братів Гагаріних. Назва Гагарінське плато збереглося й донині.

Сьогодні вже не стільки романтичні острівці минулого, скільки принади сучасної Аркадії щоденно тягнуть сюди тисячі людей.

Саме Аркадія стала сьогодні центром літнього клубного життя Одеси. Починаючи з травня і до пізньої осені, працюють численні нічні клуби, ресторани та кафе. Особливо любима Аркадія в молодіжних колах за елітарний клубний відпочинок. Тут окрім моря і сонця панують шум, клубна музика вночі і веселощі цілодобово. Величезне число розваг, звичаї вільні і ліберальні. Із-за цих ночей сюди приїжджає бомонд зі всього світу в пошуках гострих відчуттів. Любителі галасливого відпочинку на всю котушку добре знають, заради чого вони їдуть в Аркадію.

Одним словом можна сказати, що сьогоднішня Аркадія – це дорогі клуби, кращі ді-джеї, якісна танцювальна музика, фантастичний відпочинок і безтурботні веселощі.