Визначні пам'ятки Одеси

 1 2  Далі

Одеський морський вокзал

Одеський морський вокзал

Одеський морський вокзал є однією з найбільш красивих сучасних визначних пам'яток міста. Його територія являє собою своєрідну набережну, яка користується величезною популярністю у одеситів та гостей міста, особливо в літній сезон.

Детальнiше

Вулиця Дерибасівська

Вулиця Дерибасівська

Протягом багатьох років вулиця Дерибасівська є візитною карткою Одеси і відома в усьому світі. Про неї складені пісні та вірші, її увічнили в своїх творах художники та літератори. На сьогоднішній день Дерибасівська не тільки не втратила свій первісний «одеський колорит», але й стала набагато красивіше і розкішніше. Прогуляйтеся по Дерибасівській і Ви самі все зрозумієте ...

Детальнiше

Міський сад

Міський сад

Міський сад на Дерибасівській, як у Москві – Арбат, а в Києві – Андріївський узвіз. Красива площа з квітковими клумбами, фонтаном, ротондою і лавками серед дерев. Тут можна знайти дванадцятий стілець з гарнітура роботи Гамбса, що належав мадам Пєтухової – тещі Кіси Вороб'янінова, пам'ятники улюбленцям одеситів: Леоніду Утьосову та Сергію Уточкіну. Влітку тут збирається велика кількість одеситів та гостей міста, щоб погуляти, поспілкуватися та насолодитися його затишній і домашньою атмосферою.

Детальнiше

Єкатерининська площа

Єкатерининська площа

Єкатерининська площа з пам'ятником засновникам Одеси займає гідне місце серед найкрасивіших площ Європи і є на сьогоднішній день одним з найкрасивіших місць в місті. Ансамбль Єкатерининської площі – чудовий пам'ятник містобудівного мистецтва, а кожен з восьми будинків, що оточують площу, є пам'ятником архітектури.

Детальнiше

Соборна площа

Соборна площа

Соборна площа є одним з найбільш красивих місць Одеси. Тут знаходиться Спасо-Преображенський кафедральний собор, пам'ятник М.С. Воронцову та крім того на Соборній площі Ви можете побачити і придбати картини одеських художників.

Детальнiше

 1 2  Далі