Одеський зоопарк

Одеський зоопарк

Адреса:вул. Новощепний ряд, 25

Тел.:722-55-89

URL:zoo.od.ua

Час:влітку з 9.00 до 20.00, а взимку з 9.00 до 17.00

Дні:без вихідних

Ідея створення зоопарку в Одесі виникла напередодні святкування сторіччя міста, в 1889 р., коли була створена схема і план «Звіринцю на Поліцейській вулиці у обриву», проте на той час втілити у життя цей план не вдалося.

Наступний крок до створення зоопарку був здійснений лише в 1914 році – створено проект його побудови на території ботанічного саду, схвалений міською Думою, але розпочата Перша світова війна, а потім і Громадянська війна перешкодили цим планам.

Одеситам довелося чекати більше двадцяти років, перш ніж в 1938 році все таки відбулося урочисте відкриття Одеського зоопарку, і головна заслуга в цьому належить Генріху Володимировичу Бейзерту. Зоопарк був відкритий в самому центрі міста, поруч із знаменитим ринком «Привоз» та Преображенським парком. На цьому місці він перебуває й донині.

На сьогоднішній день колекція тварин Одеського зоопарку включає більше 240 видів тварин та нараховує майже 2000 екземплярів. В тому числі: ведмеді, леви, леопарди, мавпи і багато інших рідкісних тварин. Одеський зоопарк – єдиний в Україні зоопарк, де розмножуються індійські слони.

У зоопарку можна покататися на поні, ламі, верблюді, фаетоні. Відвідувачі можуть відпочити, посидіти на лавках, перекусити в кафе, розважитися на численних атракціонах, а найменші можуть погратися на дитячому майданчику, покататися на гойдалці чи відвідати кімнату сміху.

Поруч із зоопарком працюють «Акватераріум» та «Виставка комах».

«Акватераріум» зоопарку був відкритий в 1987 році. З цього часу постійно ведеться робота з поліпшення якості експозицій, з'являються рідкісні та дуже ефектні екзотичні риби, рептилії і амфібії.

На сьогоднішній день колекція «Акватераріума» налічує понад 90 видів риб, 8 видів земноводних і близько 40 видів рептилій. Серйозна увага приділяється технічному оснащенню та декоративному оформленню експозиційних місткостей.

Відвідавши ж «Виставку комах» Ви познайомитеся з маленьким, але від того не менш цікавим, миром, пізнаєте красу та поповните знання про метеликів, жуків, скорпіонів, цвіркунів тощо.

Якщо Вам хочеться подарувати собі та своїм дітям справжнє свято – приходьте в зоопарк, і Ви отримаєте заряд позитивних емоцій на весь день!