Будинок клоунів, театр «Маскі-шоу»

Будинок клоунів, театр «Маскі-шоу»

Адреса:вул. Ольгієвська, 23

Тел.:777-82-90

URL:maski.com.ua

8 березня 2003 в приміщенні колишнього кінотеатру «Дружба» відкрився унікальний культурний центр – театр відомої комік-трупи «Маски» під назвою «Будинок клоунів». До відкриття театру була приурочена прем'єра поетичної комедії Бориса Барського в постановці Георгія Дєлієва «Отелло», що стало ще одним подарунком мешканцям та гостям міста.

Саме з тих пір вже стало доброю традицією щороку радувати глядачів все новими і новими постановками, такими як «Нічна симфонія», «Орфей і Еврідіка», «Вечір поезії Б. Барського» та щорічними акторськими «капусниками».

Після того як «Маски-шоу» влаштувалися в колишньому кінотеатрі, будівля істотно змінилося, а головне – придбало світлу і добру енергетику. Відреставрований глядацький зал нагадує середньовічне місто зі статуями, колонами, балконами, потрапляючи в який забуваєш про всі негаразди і печалі. Декорації для залу зробив відомий київський художник Олександр Батєнєв.

Велику увагу в «Будинку клоунів» приділяється і маленькому глядачеві, так що багато вистав проходять на сцені театру спеціально для дітей. Маленьких гостей при вході зустрічають клоуни, які дають можливість перейнятися священним духом свята з першої ж секунди перебування в театрі – вони показують фокуси, застигають у неймовірних фігурах, грають з дітьми, дарують їм подарунки, розігрують призи.

Відвідання «Будинку клоунів» подарує масу позитиву та гарного настрою і дорослим і дітям.