Парки Одеси

Центральний парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка

Центральний парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка

Центральний парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченко знаходиться в історичній частині міста і гармонійно поєднує в собі старовину з сучасністю. Закладено парк в 1875 році. Тут знаходиться Алея Слави, пам'ятник Невідомому матросу з вічним вогнем, пам'ятник Т.Г. Шевченка та обеліск воїнам-афганцям. Парк Шевченка це невід'ємна частина Одеси, його красу, тишу, просторі та тінисті алеї люблять і одесити, і гості міста.

Детальнiше

Парк Перемоги

Парк Перемоги

На сьогоднішній день можна сміливо сказати, що парк Перемоги – один з найкрасивіших парків Одеси. Велика площа, велика кількість різних порід дерев, квітів, а також затишні лавки і альтанки роблять його особливо привабливим для прогулянок. Найбільша визначна пам'ятка парку – це ставок з живою рибою. А в ставку є фонтани! І неможливо передати словами, яке це чудове видовище, коли злітають в повітря фонтани води, і видно веселка!

Детальнiше

Одеський ботанічний сад

Одеський ботанічний сад

Одеський ботанічний сад – місце, де завжди багато людей: туристів та гостей міста, одеситів, які люблять тут бувати, починаючи з квітня, коли дерева і чагарники випускають нові бруньки. Це місце особливе – сюди приходять не тільки для того, щоб дізнатися історію і походження дерев, чагарників і квітів, а й відпочити душею і тілом у тіні дерев, посаджених з любов'ю. Телефон: +38(0482)63-92-76.

Детальнiше

Парк культури та відпочинку імені М. Горького

Парк культури та відпочинку імені М. Горького

Парк культури та відпочинку імені М. Горького закладений в 1973 році і розташований по периметру вулиць Космонавтів, Терешкової, Варненської та Генерала Петрова. Тут знаходиться кінотеатр «Москва», встановлені пам'ятники М. Горькому та жертвам фашизму.

Детальнiше

Преображенський парк

Преображенський парк

Преображенський парк був відкритий у травні 1937 р. на місці де знаменита Молдаванка зустрічається з не менш знаменитим Привозі. Сьогодні в Преображенському парку можна чудово провести час, прогулятися і подихати свіжим повітрям, посидіти та спокійно поспілкуватися на затишних лавках, а також відвідати атракціони, які розташовані в парку.

Детальнiше