Одеський музей воскових фігур «У Баби Уті»

Одеський музей воскових фігур «У Баби Уті»

Адреса:вул. Рішельєвська, 4

Тел.:+38(048)722-34-36

URL:www.baba-utya.com

Час:з 9.00 до 21.00

Дні:без вихідних

Одеський музей воскових фігур був заснований відомим бізнесменом Олександром Павловським у 1998 році. У період з 2008 по 2009 рік у музеї була проведена масштабна реконструкція, і він знову відкрив двері для своїх гостей, але вже в новому форматі, – тепер це не просто музей, а музей-кафе – «У Баби Уті».

Нова назва музею вибирали досить довго, зупинившись, нарешті, на «Бабі Уті». Згадана дама була легендарної жінкою, яка першою відкрила пункт громадського харчування в Одесі, що знаходився в приміщенні, займаному зараз музеєм. У її знаменитому кафе бували такі відомі особистості, як Михайло Жванецький, Роман Карцев та ін. За різними чутками, за часів перебудови вона переїхала в Батумі, і її подальша доля невідома.

Всі персонажі, які можна побачити в музеї, зроблені з воску. Завдяки його унікальній консистенції, можна поглянути на знаменитостей та історичних особистостей які вже давно залишили цей світ.

На сьогоднішній день в п'яти залах музею представлені герої мультфільмів та кінострічок для дітей – Бетмен, Шрек, Гаррі Поттер, відомі історичні особистості, такі як імператриця Катерина Велика, одеські градоначальники Йосип де Рібас, Дюк де Рішельє, великі літератори Олександр Пушкін та Микола Гоголь, герої відомих кінофільмів Д'Артаньян та три мушкетери, Гліб Жеглов, Остап Бендер і багато інших.

В окремому залі знаходиться тематична експозиція, присвячена вулиці Дерибасівській. Вона складається з макетів всіх будівель головною та найбільш відомої вулиці міста.

У кафе Ви зможете випити не тільки чай або каву, але також спробувати унікальні шоколадні фігурки відомих мультиплікаційних персонажів і різноманітні десерти.

Відвідування Одеського музею воскових фігур «У Баби Уті» буде цікаво всім віковим поколінням і в кожного буде унікальна можливість познайомитися з найбільш відомими особистостями минулого і сучасності.