Кінотеатр «Cinema City»

Кінотеатр «Cinema City»

Адреса:вул. Семафорна, 4

Тел.:780-06-00, 780-03-70

URL:cinemaciti.od.ua

7-зальний мультиплекс «Cinema Citi» – найсучасніший кінотеатр Одеси та один з найбільших кінотеатрів України був відкритий в 21 квітня 2007 року.

Кінотеатр «Cinema Citi», розташований на 2-му поверсі сучасного Торговельного Центру «Середньофонтанський» (район ЖД вокзалу), дозволить всім бажаючим поєднати приємне з корисним – після походу по численних бутіках і магазинах можна розслабитися на перегляді цікавого фільму.

Сім залів кінотеатру розраховані майже на 1500 чоловік і оснащені найсучаснішим кінопроекційним обладнанням. Кожен зал витриманий в оригінальній колірній гамі та особливій архітектурній стилістиці, які гармоніюють зі зручними, м'якими кріслами, обладнаними підставками для напоїв і попкорну, а також підйомними підлокітниками та амортизуючими спинками крісел.

У день в кінотеатрі проходить до 50 сеансів, що дозволить всім бажаючим легко робити самостійний вибір потрібного фільму.

Час очікування початку фільму можна провести в затишному кафе, в якому є різні закуски, солодощі, алкогольні і безалкогольні напої та багато іншого.

Перед кінотеатром працює безкоштовна парковка.

Зручне розташування, чудово розвинена інфраструктура, 7 залів для перегляду та великий вибір фільмів дозволяють по праву вважати кінотеатр «Cinema Citi» кращим в Одесі.