Кінокомплекс «Золотой Дюк»

Кінокомплекс «Золотой Дюк»

Адреса:проспект академіка Глушка, 11-ж

Тел.:746-33-66, 746-32-33

URL:kino.odessa.ua

Кінотеатр «Золотий Дюк», був відкритий 15 грудня 1993 року. З моменту відкриття до 2002 року кінотеатр переживав не найкращі часи. Працювали не всі зали, а один час в будівлі кінотеатру «Золотий Дюк» працював нічний клуб.

14 травня 2002 почалася реконструкція кінотеатру, в результаті якої 20 вересня 2002 був відкритий найбільший на той момент в Україні тризальний кінокомплекс «Золотий Дюк».

У 2005 році були добудовані ще 2 зали, і кінокомплекс «Золотий Дюк» став першим Одеським пятізальним мультиплексом.

У кінокомплексі «Золотий Дюк» глядачам забезпечений максимальний комфорт. Завдяки наявності п'яти залів глядачеві пропонується широкий вибір фільмів, причому Ви, завжди маєте можливість вибрати найбільш зручний для Вас сеанс.

Всі зали кінокомплексу обладнані найсучаснішою звуковою апаратурою системи «Dolby Digital Surround EX», що забезпечує досконалий семіканальний цифровий звук. Широкі крісла та великі відстані між рядами дозволять Вам дуже зручно почувати себе під час перегляду. Оптимальний нахил залу забезпечує прекрасний огляд з будь-якого місця в будь-якому ряду.

Якщо Ви спізнилися або входите в зал під час сеансу, підсвічені номери рядів дозволять легко і швидко знайти своє місце, а система клімат-контролю забезпечить необхідний підігрів повітря взимку та охолодження влітку у всіх приміщеннях кінокомплексу.

Якщо Вам нема з ким залишити дитину, під час перегляду в кінокомплексі працює дитяча кімната. Крім того, біля кінокомплексу «Золотий Дюк» працює безкоштовна парковка, яка охороняється. Можна додати також безкоштовне бронювання квитків, доброзичливий персонал і стильний інтер'єр.

Приходьте, вибирайте зручний час сеансу і насолоджуйтеся переглядом!