Дельфінарій «Немо»

Дельфінарій «Немо»

Адреса:пляж «Ланжерон»

Тел.:720-70-70

URL:nemo.od.ua

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас відвідати Одеський цілорічний дельфінарій «Немо». Дельфінарій «Немо» знаходиться прямо на березі моря (пляж «Ланжерон») та є найбільшим і сучасним дельфінарієм в СНД.

Одесити та гості міста, що побували в дельфінарії «Немо», вже давно вважають це дивне місце сучасною пам’яткою міста.

Влітку шоу-програма відбувається на відкритому повітрі під прозорим куполом, а з жовтня до травня у великому демонстраційному залі з підігріванням повітря та води. У цей період дельфінарій являє собою теплий тропічний куточок живої природи з водопадами, скелями, хмарами, бамбуковими бунгало та пальмами...

Дельфінарій «Немо» проводить феєричні вечірні вистави: лазерне шоу, акробати, феєрверки на воді у поєднанні з неповторними дельфінами і морськими котиками. Дельфіни та морські котики вразять Вас своїми трюками – вони гратимуть з м’ячем і обручем, танцюватимуть парами, влаштовувати естафети та багато що інше.

Триває вистава півтори години, але Ви і не відмітите, як вони пролетять – настільки цікавим та захоплюючим буде видовище.

З літа 2007 років в дельфінарії «Немо» працює океанаріум. У океанаріумі представлена безліч яскравих прісноводих, морських та океанічних видів риб зі всіх куточків земної кулі, а також екзотичних тварин нашої планети.

Загалом, заряд енергії, позитиву та незабутні враження Вам та Вашим дітям гарантовані!