Одеса

Чи знаєте Ви, що таке Одеса?
Ні, Ви не знаєте, що таке Одеса!
Багато є на світі міст, але такого більше немає. Подивіться на Одесу з моря – рай. З берега – те ж саме. Та що говорити! Коли одесити хочуть сказати, що комусь добре живеться, вони кажуть: «Він живе, як бог в Одесі».
Л. Утьосов

Ласкаво просимо в Одесу, місто, обласкане популярністю і любов’ю, в місто мрії, перлину біля моря, Південну Пальміру.

Атмосфера гостинності, неповторного шарму та самобутнього гумору завжди привертала до Одеси людей самих різних станів і професій. У різний час в Одесі жили і творили відомі в усьому світі письменники, на сцені театрів виступали великі співаки та актори, Одеська кіностудія подарувала світу безліч шедеврів кіномистецтва.

Сьогодні Одеса є головним туристичним та культурним центром півдня України, яка чудово поєднує в собі неповторну архітектуру, історичні пам'ятники, музеї, парки з сучасними готелями, ресторанами, нічними клубами та розважальними центрами самого високого рівня.

Оперний театр, Потьомкінські сходи, Міський Сад, пам'ятник Дюку, Єкатерининська і Соборна площі, знаменита вулиця Дерибасівська, а також велика кількість музеїв та інших пам'яток архітектури і мистецтва дають право називати Одесу культурною столицею Чорноморського узбережжя України.

Як і будь-яке приморське місто, Одеса славиться своїми прекрасними пляжами, їх тут дуже багато, і берегова лінія від «Ланжерона» до «Фонтану» є, по суті, одним суцільним міським пляжем. Тут, на побережжі, окрім моря, сонця та лікувального повітря, відпочиваючі знайдуть собі заняття на будь-який смак: велика кількість кафе і ресторанів, нічних клубів та розважальних центрів не залишать байдужими нікого – ні дитину, ні дорослого!

Не так давно на пляжі «Ланжерон» був відкритий дельфінарій «Немо», з його феєричними шоу та незабутніми враженнями! А чого варта знаменита «Аркадія» з її нічними вогнями, музикою, веселощами, незліченною різноманітністю ресторанів і клубів, де Ви, упевнені, зможете задовольнити всі свої музичні та смакові переваги!

Відпочинок в Одесі цікавий у будь-який час року, тому що тут проходять різні фестивалі, виставки та заходи. Фестиваль Боді-Арту, Гуморина, День міста, Джазовий фестиваль та безліч інших цікавих заходів.

Кожен, хоч би один раз побувавши в Одесі, відвозить в своєму серці її частинку, сподіваючись коли-небудь повернутися до міста на березі самого синього в світі Чорного моря.