Курортне

Селище Курортне розташоване в 80 км від Одеси в екологічно чистому районі між Чорним морем і Буджакським лиманом. Це місце унікальне за своєю красою, а головне славиться дуже чистим морем.

Унікальне морське повітря, в оточенні хвойних і листяних парків, ідеальний піщаний пляж, пологий берег і достаток сонячних днів – все це сприяє чудовому відпочинку.

Бази відпочинку і пансіонати Курортного розташовані як на косі, прямо біля берега моря, так і нагорі в самому селищі. Основна інфраструктура Курортного, магазини, кафе, продуктові та промтоварні ринки, розташовані нагорі.

Досить різноманітні варіанти розміщення і ціни на проживання та відпочинок в Курортному. Починаючи від бюджетного класу до варіантів класу люкс. Пансіонати і бази відпочинку в Курортному з кожним роком покращують інфраструктуру і пропонують гостям комфортний відпочинок в досить широкому ціновому діапазоні. Хтось віддає перевагу відпочинку економ класу, але в прямій близькості до моря. А хтось віддасть перевагу піші прогулянки і номери класу люкс.

Приїжджайте на відпочинок в Курортне, і Ви побачите чисті і широкі пляжі, мальовничі панорами, насолодіться унікальним повітрям і проведете час із задоволенням і максимальною користю для здоров'я.

Одеська область. Селище Курортне. Пропозиції по житлу:

Селище Курортне. Фото