Іллічівськ

Кожного літа тисячі відпочиваючих приїжджають до Іллічівська поніжитись в теплих водах Чорного моря, віддаючи перевагу затишній та спокійній атмосфері містечка над суєтою великих курортів.

Іллічівськ – дуже гарне, чисте і молоде місто. Прогулюючись по Іллічівську, Ви зможете насолодитися великою кількістю фонтанів, парків та алей: сучасних, чистих, обладнаних дитячими ігровими майданчиками, лавками і альтанками, квітковими клумбами. Вечірнє місто здивує Вас великою кількістю світових гірлянд на деревах уздовж вулиць.

В Іллічівську на Вас чекають комфортно обладнані пляжі та чисте море. Для любителів водних прогулянок і екстремальних розваг – прокати скутерів, водних велосипедів і човнів для рибалки. На пляжах є обладнані за сучасними стандартами майданчики для пляжного волейболу, футболу і тенісні корти. Тут всім знайдеться заняття на смак – спортивні центри, відмінний кінотеатр, велика кількість кафе та барів, ресторанів та нічних клубів.

Ну і звичайно, знаходячись в безпосередній близькості від Одеси (25 км), Ви зможете насолодитися визначними пам’ятками Південної Пальміри, але позбавити себе від дорожнечі сервісу, шуму та загазованості атмосфери, властивих всім великим містам.

Ласкаво просимо до Іллічівська!

Історія міста

Іллічівськ