Інформаційно-туристичний портал moemore.od.ua створений для людей з активною життєвою позицією, які люблять і вміють відпочивати, бажають регулярно отримувати свіжу інформацію про нові, комфортні місця відпочинку на Чорноморському узбережжі Одеси та Одеської області.

На сьогоднішній день moemore.od.ua є основним джерелом інформації для людей, охочих відпочити на Чорноморському узбережжі Одеси та Одеської області, насолодитися чистим повітрям, природою та морем, отримавши при цьому повну інформацію про місця відпочинку і проживання.

Крім того, створення порталу направлено на можливість надання якісної і недорогої реклами готелям, пансіонатам, санаторіям та базам відпочинку, а також різним організаціям і приватним особам.

Крім популяризації самого курортного регіону створення порталу направлено на можливість надання якісної та недорогої реклами готелям, пансіонатам, базам відпочинку, ресторанам, нічним клубам, розважальним центрам, а також організаціям і приватним особам, чия діяльність пов'язана з відпочинком на Чорноморському узбережжі Одеси та Одеської області.

Адміністрація ресурсу не є посередником на ринку туристичних послуг на Чорноморському узбережжі Одеси та Одеської області.