«Веснянка»

Котеджне селище «Веснянка» розташоване на Кароліно-Бугазі в самому центрі курортної станції Студентської.

Зона відпочинку у «Веснянці» являє собою комплекс котеджів для відпочинку та проживання, частина з яких здається круглий рік. Відпочиваючі перший раз потрапивши сюди називають котеджне селище «Веснянка» не інакше як – «райським куточком». І дійсно, чистота і затишок, красивий ландшафтний дизайн та морське повітря створюють атмосферу, яка максимально сприяє відпочинку.

У невеликих магазинчиках і торгових наметах, які знаходяться в безпосередній близькості від селища завжди можна купити продукти, предмети побутової хімії, спиртне і т.д. Зі «Студентської» в будь-який час можна швидко і без проблем виїхати на маршрутних таксі або електричці, як до Одеси, так і у бік Затоки.

Широкі піщані пляжі не забиті відпочиваючими і дуже чисті. Відстань до пляжу – 15 хвилин спокійним кроком.

Відпочиваючі котеджного селища «Веснянка» можуть скористатися інфраструктурою баз відпочинку «Шураві» і «Чайка» які знаходяться поруч, а саме: спортивними та дитячими майданчиками, столами для настільного тенісу та більярду, волейбольними та футбольними майданчиками, басейном, комп'ютерним залом і ін.

Якщо Ви захочете провести вечір у розважальному закладі або в нічному клубі, то Вам знадобиться не більше 10 хвилин, щоб дістатися на автомобілі до Грибівки або поїхати на маршрутному таксі/електричці/автомобілі в Затоку. Дорога займе не більше 15 хвилин!

Доїхати у «Веснянку» можна:

- з Одеси (Привоз, Автостанція) на маршрутному таксі №601 «Одеса - Кароліно-Бугаз», зупинка: станція «Студентська».
- з Одеси (Ж/Д вокзал) електричкою на Білгород-Дністровський, зупинка: станція «Студентська».
- з Одеси (ринок «Південний», Автостанція) на маршрутному таксі №580 «Одеса - Затока», зупинка: станція «Студентська».

Автомобілісти можуть скористатися картами і без особливих проблем дістатися з Одеси по дорозі через Іллічівськ, Санжійку та Грибівку. Також є дорога через Овідіополь.

Так що, якщо Ви шукайте місце для спокійного відпочинку з сім'єю або друзями, хочете насолодитися чистими пляжами і морем, цінуєте комфорт і затишок – котеджне селище «Веснянка» стане ідеальним варіантом для Вас. Нудно тут не буде ні дитині, ні дорослому і кожен знайде собі заняття та захоплення на свій смак!

Кароліно-Бугаз. Котеджне селище «Веснянка». Пропозиції по житлу:

Кароліно-Бугаз. Котеджне селище «Веснянка». Фотогалерея