станція «Студентська»

Станція «Студентська» (Кароліно-Бугаз) – це найближча до Одеси з, так званих, «курортних станцій» Кароліно-Бугазу.

Зона відпочинку на «Студентській» (Кароліно-Бугаз) являє собою невеликий комплекс баз відпочинку, а основна частина пропозицій по житлу знаходиться в приватному секторі. Тут можна зняти просто кімнат/номер або ж цілий будинок, дачу, котедж.

Відпочинок на «Студентській» досить відокремлений і спокійний, тут майже немає розважальних закладів, нічних клубів і т.д. Пляжі не забиті відпочиваючими та дуже чисті. У невеликих магазинчиках і торгових наметах завжди можна купити продукти, предмети побутової хімії, спиртне і т.д. 

Якщо Ви захочете провести вечір у розважальному закладі або в нічному клубі, то Вам знадобиться не більше 10 хвилин, щоб дістатися на автомобілі до Грибівки або поїхати на маршрутному таксі/електричці/автомобілі в Затоку

Доїхати на «Студентську» можна:

- з Одеси (Привоз, Автостанція) на маршрутному таксі №601 «Одеса - Кароліно-Бугаз», зупинка: станція «Студентська».
- з Одеси (Ж/Д вокзал) електричкою на Білгород-Дністровський, зупинка: станція «Студентська».
- з Одеси (ринок «Південний», Автостанція) на маршрутному таксі №580 «Одеса - Затока», зупинка: станція «Студентська».

Автомобілісти можуть скористатися картами і без особливих проблем дістатися з Одеси по дорозі через Іллічівськ, Санжійку та Грибівку. Також є дорога через Овідіополь.

Одним словом, якщо Ви шукайте місце для спокійного та усамітненого відпочинку і хочете насолодитися чистими пляжами і морем – це прекрасне місце саме для Вас!

Кароліно-Бугаз .Станція «Студентська». Пропозиції по житлу:

Кароліно-Бугаз. Станція «Студентська». Фотогалерея