Приватні будинки

   

Садиба «Янтар»

Садиба «Янтар»

Клас:середнiй

Адреса:ст. Нагірна

Тел.:+38(050)576-23-10

Запрошуємо Вас відпочити та оздоровитися в приватному секторі на Кароліно-Бугазі. До Ваших послуг 2-х поверховий кам'яний будинок в приватному секторі, який обладнаний 2-х місцевими номерами з усіма зручностями. Також до Ваших послуг: велика і повністю обладнана кухня, альтанка, мангали, парковка. Відмінне місце для тихого і спокійного сімейного відпочинку.

Детальнiше

Міні-готель «Corazon del Mare»

Міні-готель «Corazon del Mare»

Клас:еліт

Адреса:Каролино-Бугаз, ст. Нагірна

Тел.:+38(067)709-23-61

E-mail:tatyana.maslova8126@gmail.com

До Ваших послуг приватний приватний міні-готель «Corazon del Mare» розташований в безпосередній близькості від моря. До послуг відпочиваючих пропонуються комфортабельні номери, безкоштовна парковка, кухня/їдальня, зони відпочинку та багато іншого. Лазурний берег, оксамитовий пісок, свіже морське повітря і райдужна атмосфера «Corazon del Mare» – знахідка для туриста!

Детальнiше

Гостьовий будинок «У Семеныча»

Гостьовий будинок «У Семеныча»

Клас:еліт

Адреса:ст. Нагірна

Тел.:+38(067)761-14-43

URL:guesthouse.od.ua

E-mail:ysemenicha@mail.ru

Запрошуємо Вас відпочити і оздоровитися в приватному секторі на Кароліно-Бугазі. До Ваших послуг приватний 4-х поверховий гостьовий будинок «У Семеныча» розташований на березі мальовничого озера і в безпосередній близькості від моря. До послуг відпочиваючих пропонуються комфортабельні номери, безкоштовна парковка, кухня/їдальня, літня кухня та багато іншого. Захований від пилу доріг, шуму потягів, суєти великих курортів гостьовий будинок «У Семеныча» стане ідеальним місцем для спокійного сімейного відпочинку.

Детальнiше