База відпочинку «Наталі»

База відпочинку «Наталі»

Клас:еліт

Адреса:ст. Кароліно-Бугаз, бульвар Золотий берег, 19

Тел.:+38(093)033-34-33, +38(098)988-88-80

URL:bo-natali.com

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас відпочити та оздоровитися на базі відпочинку «Наталі», яка була відкрита в 2010 році і розташована в безпосередній близькості від моря (станція Кароліно-Бугаз).

База відпочинку «Наталі» складається з 2-х сучасних корпусів (3-х поверховий та 4-х поверховий) і до послуг відпочиваючих пропонуються 2-х-3-х і 4-х місні номери різного рівня та ступеня комфортності.

Classic В: Однокімнатний номер загальною площею 21 кв.м, який розрахований на проживання 2-х – 3-х осіб і обладнаний сучасними меблями, односпальним та двоспальним ліжками, телевізором, холодильником і кондиціонером. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. У номерах є балкон.

Classic А: Однокімнатний номер загальною площею 21 кв.м, який розрахований на проживання 2-х – 3-х осіб і обладнаний сучасними меблями, односпальним та двоспальним ліжками, телевізором, холодильником і кондиціонером. Душ (гаряча вода –
цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. У номерах є балкон з видом на морське узбережжя або на внутрішній двір бази з басейном.

Classic Family: Однокімнатний номер загальною площею 27 кв.м, який розрахований на проживання 3-х – 4-х осіб і обладнаний сучасними меблями, одним двоспальним ліжком та двома односпальними, телевізором, холодильником і кондиціонером. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. У номерах є балкон з видом на морське узбережжя.

Comfort family: Двокімнатний номер загальною площею 35 кв.м, який розрахований на проживання 4-х осіб і обладнаний сучасними меблями, двоспальним ліжком і двомісним диваном, телевізором, холодильником і кондиціонером. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. У номерах є балкон.

Comfort family lux: Двокімнатний номер загальною площею 54 кв.м, який розрахований на проживання 4-х – 5-ти осіб і обладнаний сучасними меблями, двома двоспальними ліжками, телевізором (кабельне ТБ), холодильником і двома кондиціонерами. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. У номерах є балкон з видом на морське узбережжя.

VIP: Однокімнатний номер загальною площею 50 кв. м, який розрахований на проживання від 2-х до 4-х осіб та обладнаний сучасними меблями, одним двоспальним ліжком і великим диваном, телевізором (LCD), холодильником та індивідуальною системою кондиціонування. Душ (гаряча вода – цілодобово) і туалет також знаходяться в номері. Кожен номер має свою терасу з видом на морське узбережжя.

Відпочиваючим пропонується комплексне 3-х разове харчування в кафе. За бажанням можна замовити індивідуальне меню. Вартість 3-х разового харчування (сніданок, обід і вечеря) – 250 грн. Замовлення тільки сніданку – 55 грн, тільки обіду – 120 грн, тільки вечері – 75 грн.

Вартість проживання на базі відпочинку «Наталі» у 2017 році наведена в таблиці:

Категорія номера Вартість номера на добу з 1.06 по 24.06 Вартість номера на добу з 26.06 по 08.07 Вартість номера на добу з 08.07 по 20.09
Classic В (2-місний) 780 грн. 880 грн. 1200 грн.
Classic В (3-х місний) 890 грн. 990 грн. 1500 грн.
Classic А (2-місний) 880 грн. 980 грн. 1300 грн.
Classic А (3-х місний) 990  грн. 1090 грн. 1600 грн.
Classic Family (4-місний) 1100 грн. 1200 грн. 1900 грн.
Comfort Family 2-х кімнатний (4-місний) 1450 грн. 1650 грн. 2300 грн.
Comfort Family Luxe 2-х кімнатний (4-місний) 1700 грн. 1900 грн. 2700 грн.
VIP (від 2-х від 4-х осіб) 1900 грн. 2000 грн. 2700 грн.

У вартість проживання включено:
- відвідування басейну;
- використання сейфу (в адміністрації);
- відвідування дитячого майданчика;
- Wi-Fi Internet;
- настільний теніс.

Окремо оплачується:
- харчування (комплексне або індивідуальне);
- парковка.

Додаткова інформація:
- розрахунковий час: заїзд - з 14:00, виїзд - до 11:00.
- на святкові дні ціни уточнюйте у адміністратора !!!
- діти до 5 років розміщуються безкоштовно без надання окремого місця;
- дітям до 12 років надається знижка в розмірі 10% при 2-х дорослих (поширюється тільки на номери Classic A і Classic B).

Територію бази перетинає мальовниче озеро на березі, якого встановлені альтанки і лавочки де відпочиваючі зможуть не тільки сховатися від літньої спеки, а й насолодитися красивими пейзажами.

До послуг відпочиваючих: відкритий басейн, у тому числі і дитячий з майданчиком обладнаній шезлонгами і парасольками, дитячий майданчик, столи для настільного тенісу, волейбольний майданчик, масажний кабінет, обладнані майданчики з альтанками і місцями для відпочинку та приготування шашлику.

Є велика стоянка (25 грн. на добу).

Територія бази відпочинку «Наталі» знаходиться під цілодобовою охороною.

Відстань до пляжу – 200 м.

На сьогоднішній день база відпочинку «Наталі» є одним з найбільш привабливих місць для сімейного відпочинку на Кароліно-Бугазі. Близькість до моря, відмінні умови проживання, велика красива територія не залишать байдужим ні дитину ні дорослого.

ПОЧИТАТИ ВІДГУКИ/ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

 
 
Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі» Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». VIP Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». VIP Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». VIP Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». VIP Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Classik A Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Classik A Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Classik A Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Classik A Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Classik B Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Classik B Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Classik B Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Classik B Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Comfort family Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Comfort family Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Comfort family Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Comfort family Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Comfort family lux Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Comfort family lux Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Comfort family lux Кароліно-Бугаз. База відпочинку «Наталі». Comfort family lux