станція «Кароліно-Бугаз»

Станція «Кароліно-Бугаз» є центром курорта Кароліно-Бугаз і останньою ЖД станцією перед Лиманським районом Затоки.

Зона відпочинку на станції «Кароліно-Бугаз» являє собою невеликий комплекс закладів для відпочинку (бази відпочинку і пансіонати), що знаходяться в безпосередній близькості до моря, але основна частина пропозицій по житлу знаходиться в приватному секторі, де можна зняти просто кімнату/номер або, ж цілий будинок, дачу, котедж. Крім того, в самому центрі селища розташовані п'ятиповерхові житлові будинки, і для охочих жити в квартирі завжди знайдуться варіанти.

Як в самому селищі, так і ближче до узбережжя зосереджено достатньо велика кількість різних магазинів та торгових наметів, є декілька барів і кафе, а також міні-ринок, на якому завжди можна купити свіжі овочі і фрукти, вино та багато іншого.

Пляжі в цьому районі обладнані різноманітними водними гірками, батутами та майданчиками для пляжного волейболу. Численні торговці пропонують величезний вибір продуктів і напоїв (мінеральна вода, пиво, рапани, солона і копчена риба та ін.).

Якщо Ви захочете провести вечір в розважальному закладі або в нічному клубі, то Вам знадобиться не більше 10 хвилин, щоб дістатися на маршрутному таксі/електричці/автомобілі в Затоку.

Доїхати на станцію «Кароліно-Бугаз» можна:

- з Одеси (Привоз, Автостанція) на маршрутному таксі №601 «Одеса - Кароліно-Бугаз», зупинка: селище Кароліно-Бугаз.
- з Одеси (Ж/Д вокзал) електричкою на Білгород-Дністровський, зупинка: станція «Кароліно-Бугаз».
- з Одеси (ринок «Південний», Автостанція) на маршрутному таксі №580 «Одеса - Затока», зупинка: селище Кароліно-Бугаз.
- з Одеси (Ж/Д вокзал) на маршрутному таксі №560 «Одеса - Білгород-Дністровський», зупинка: селище Кароліно-Бугаз.

Автомобілісти можуть скористатися картами і без особливих проблем дістатися з Одеси по дорозі через Іллічівськ, Санжейке і Грибівку. Також є дорога через Овідіополь.

Відпочинок в цьому районі ідеально підійде як для молодіжних компаній, так і для сімейних пар, так як тут досить багато пропозицій по житлу на будь-який смак і рівень ціни, добре розвинена інфраструктура (магазини, кафе, ринки і т.д.) і в той же час досить затишно і спокійно.

Кароліно-Бугаз. Станція «Кароліно-Бугаз». Пропозиції по житлу:

Кароліно-Бугаз. Станція «Кароліно-Бугаз». Фотогалерея