Кароліно-Бугаз

Кароліно-Бугаз – курортний регіон на Чорноморському узбережжі Одеської області, який розташований в 55 км південно-західніше Одеси і знаходиться між Грибівкою та Затокою.

Кароліно-Бугаз можна умовно розділити за так званими «курортними станціями»:

- станція «Студентська»

- станція «Нагірна»

- станція «Кароліно-Бугаз»

Саме селище Кароліно-Бугаз знаходиться на пагорбі і більше віддалене від моря, ніж бази відпочинку та приватні будинки, які зосереджені внизу, біля самого узбережжя, але зняти житло можна як поблизу моря в так званій «курортної» частини так і в самому селищі. Баз відпочинку на Кароліно-Бугазі не так багато і основна частина пропозицій по житлу знаходиться у приватному секторі, де можна зняти просто кімнату або ж цілий будинок, квартиру, котедж або дачу.

У селищі є ринок, універсам, велика кількість різних магазинів і торгових наметів, в яких завжди можна купити продукти, предмети побутової хімії, пляжні аксесуари, свіжі овочі та фрукти, спиртне і т.д. Магазини, ларьки і торгові намети розташовані не тільки в селищі, а по всьому узбережжю.

Відпочинок на Кароліно-Бугазі достатньо відокремлений і спокійний, тут не так багато розважальних закладів: кафе, барів, ресторанів та дискотек. Для деяких відпочиваючих (особливо молодіжних компаній) це буде істотним мінусом, але для сімейного відпочинку це безперечно величезний плюс. Однак, якщо Ви захочете провести вечір в розважальному закладі або в нічному клубі, то Вам знадобиться не більше 10 - 15 хвилин, щоб дістатися на маршрутному таксі/електричці/автомобілі в Затоку.

Ще одним істотним плюсом відпочинку на Кароліно-Бугазі є широкі пляжі (до 500 метрів) з чистим дрібним піском, а пологе і піщане дно моря створює прекрасні умови для купання відпочиваючих з дітьми. Крім того, через не надто велику кількість баз відпочинку, відпочиваючих на пляжах не так багато і навіть в самий розпал сезону можна на пляжі влаштуватися з максимальним комфортом. У деяких місцях встановлені водні гірки та інші пляжні розваги (станція Кароліно-Бугаз), а все інше узбережжі – місце для спокійного пляжного відпочинку, прийняття сонячних ванн і купання.

Селище і вся курортна частина Кароліно-Бугаз стійко покривається такими операторами мобільного зв'язку як: МТС, Kyivstar і Life.

Курортний сезон на узбережжі триває з середини травня до кінця вересня. Середня денна температура повітря влітку 30-35 градусів, а температура води 23-25 градусів.

Одним словом, якщо Ви шукаєте місце для спокійного відпочинку з друзями або ж сім'єю, і хочете відпочити від шуму нічних клубів та дискотек, насолодитися широкими піщаними пляжами, чистим повітрям і морем – Кароліно-Бугаз чекає на Вас!